V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak na péči po opalování

Makeup-beautyvisual-afrodita-dunes-close-up-blue-eyes-032024-Web-RenditionL3v0RwERhDXb8

jak na péči po opalování

Během horkých letních dní si vaše pokožka i vlasy zaslouží speciální péči. Kromě slunečních paprsků jsou totiž vystaveny i dalším externím vlivům jako je například suché a prašné ovzduší, pot nebo chlor, které na ně mají nepříznivý vliv. Dobrou zprávou je, že se správnými produkty a péčí mohou být i během léta v perfektní kondici. Co vám s tím pomůže?

351059

Maximální zklidnění

Chcete, aby vám opálení vydrželo co nejdéle? Podpořte ho tělovým mlékem po opalování Shimmering and Tan Prolonging Body Lotion z Douglas kolekce. Vaši pokožku zklidní a díky obsahu speciálního komplexu pro aktivaci melaninu zesílí vaše přirozené opálení, ale zároveň ho prodlouží až na čtyři týdny.

Hydratační vlasová péče

Během horkých letních dní, ať už je trávíte u moře, bazénu nebo ve městě, byste měli změnit svou vlasovou rutinu a zařadit do ní speciální produkty pečující o sluncem namáhané vlasy. Jedním z nich je čisticí šampon Invigo Sun After Sun Cleansing Shampoo od Wella Professionals, který díky obsahu vitaminu B5 zvlhčuje vlasy před, během i po pobytu na slunci.

230121
196067LEU8FXYLqlzRK

Chladivá sprcha

Letní péči by neměli zanedbávat ani muži. Skvělým pomocníkem, který je zchladí i během těch nejteplejších dní roku, je pěna do sprchy Ceremony of Vasta Shower Foam z řady Home Spa od Douglas. Je obohacena o březovou mízu a olej ze dřeva guajka. Pokožku tak zanechává nejen osvěženou, ale také vonící příjemnými dřevitými tóny.

Posílení zevnitř

Kondici své pokožky můžete podpořit také zevnitř, například díky doplňku stravy Skin Capsules od TomorrowLabs. Kapsle pro každodenní použití obsahují mořský kolagen, omega-3 mastné kyseliny, přírodní extrakt z kurkumy a kozlíku a vitamíny A, B2, B3 a C. Toto speciální složení podporuje správnou funkci buněčných mechanismů, jejichž výsledkem je optimální vzhled pokožky. Balení obsahuje 60 kapslí.

165760