NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

JAK NA MAKE-UP V DOBĚ KORONAVIRU?

JAK NA MAKE-UP V DOBĚ KORONAVIRU?

Zaměřte se na oči!

Nedávno jsme vám radili, jak pečovat o pleť v době, kdy je povinné nošení roušky. Nyní se společně podíváme, jak se zkrášlit. Rouška nepřeje líčení rtů, o to víc ale můžete nechat vyniknout své oči.

woman-wearing-face-mask-3733516_2

Chcete být krásná, i když půlku vašeho obličeje zakrývá rouška? Máme dobrou zprávu – je to možné, stačí se zaměřit na oči. Můžete se krásně vyřádit – zkoušet různé typy očních linek, různé barvy, kombinace očních stínů. Fantazii se meze nekladou.
Poradíme vám, jak na to.

1. Experimentujte s řasenkou

Řasenka je pro oči základ. I tady se dá aspoň lehce experimentovat – můžete vyzkoušet moderní barevné odstíny jako je modrá a fialová nebo méně extravagantní hnědá. Jste dlouhá léta věrná jednomu typu kartáčku a jedné značce? Dejte šanci něčemu úplně jinému a oživte svoje kosmetické návyky.

2. Orámujte

Oční linky dodají vašemu pohledu na svůdnosti! Co pověstné kočičí oči? Jestli si netroufáte hned na takové zvýraznění, sáhněte po decentní alternativě – po očních stínech v tužce, které váš pohled rozjasní.

3. Naučte se něco nového

Oční stíny jsou třešničkou na dortu. Že si oči během dne běžně moc nelíčíte? Vystupte ze své komfortní zóny a zkuste to. Pokud je lehké líčení stíny součástí vaší kosmetické rutiny, zkuste něco úplně jiného. Inspiraci můžete najít ve videích kosmetických influencerek nebo samotných make-up artistek. Stačí si najít tu svou a pustit se do toho. Kdy jindy se naučit nové make-up triky než nyní ...