OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Jak na líčení Smokey Eyes

jak na líčení smokey eyes

Přivítejte podzim líčením ve stylu Modern Smokey Eyes. Zapomeňte na studené stíny a černé kouřové koutky. Nové Smokey Eyes jsou zářivější, živější a díky použitým teplým tónům jako stvořené právě pro nadcházející podzim.

Makeup-application-1-smokey-eyes-062023-Web-RenditionenDJ7aNHVLd77

01

Začněte nanesením oblíbeného make-upu, třeba Touche Éclat Le Teint od YSL, který vaší pleti rozjasní, oživí a zároveň ji ochrání před slunečním zářením. Drobné nedokonalosti vám pomůže zakrýt tekutý korektor Luminous Silk Multi-Purpose Concealer od značky Armani se středním krytím. Tváře poté vystínujte směrem nahoru, abyste zdůraznili liftingový efekt. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte měkký štětec.

02

Tmavě šedou kajalovou tužkou obkružte oko a rozetřete ji, abyste zvýraznili linii řas. Skvěle vám poslouží tužka na oči Technakohl Liner od značky MAC.

Makeup-application-2-smokey-eyes-062023-Web-Rendition
Makeup-application-3-smokey-eyes-062023-Web-Rendition

03

Tmavě šedý oční stín naneste na vnější víčko a linii dolních řas. Pak sáhněte po hnědém očním stínu a aplikujte ho na horní víčko pro modernější teplejší vzhled. Skvělým pomocníkem je paletka očních stínů Eye Color Quad od Toma Forda.

04

Pro ještě výraznější pohled aplikujte do vnějšího koutku jednotlivé řasy, abyste vyplnili řidší místa.

Makeup-application-4-smokey-eyes-062023-Web-Rendition
Makeup-application-5-smokey-eyes-062023-Web-Rendition

05

Pro zvýraznění kouřového vzhledu očí přidejte řasenku, naneste ji táhlými pohyby na horní i spodní řasy. Neskutečný objem s dlouhotrvající výdrží vám dodá 24H Super Power Mascara od Douglas.

06

Finální tečkou dokonalého Modern Smokey Eyes líčení je pudrově růžová rtěnka. Skvělou volbou je odstín 274 Sensualité v matném provedení L'Absolu Rouge Drama Matte od Lancôme. Ale krásně poslouží i jakýkoliv odstín, který vám osobně vyhovuje. Pro lepší výdrž a snadnější nanesení použijte malý štěteček. A máte hotovo.

Makeup-application-6-smokey-eyes-062023-Web-Rendition