POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak na jizvy po akné

jak na jizvy po akné

Trápí vás nepříjemné jizvičky, která vám při každém pohledu do zrcadla připomínají prodělané akné? Už nemusí. Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat!

acne-5561750_1920

Problematická pleť někdy potrápila snad každého z nás. Někdo měl to štěstí, že toto období zvládl bez viditelných následků, někomu zůstaly nemilé vzpomínky v podobě jizviček, hyperpigmentace a podobných nevítaných zmeň pleti. Dobrá zpráva ale je, že tyto projevy můžete zmírnit nebo i dokonce odstranit. Pomůžou vám s tím speciální kosmetické přípravky.

093967

Power 10 Formula Li Effector, It's Skin

Toto sérum obsahuje extrakt z kořene lékořice, který účinně působí na zarudnutí nebo další barevné nerovnosti pokožky. 2-3 kapky naneste jemně a rovnoměrně na postižená místa a sledujte účinky.

E-Vitamin Serum, Ecooking

Vysoce hydratační pleťové sérum od značky Ecooking se pyšní obsahem vitaminu E, jak už jeho název napovídá. Pleť hydratuje, chrání a uzdravuje. Hodí se nejen pro aknózní pokožku, ale také po slunění, k ošetření drobných ranek, jizev či tetování nebo jako péče o velmi suchou kůži.

028520
093974

Power 10 Formula Wh Effector, It's Skin

WH Effector sérum pozitivně působí na barvu pleti - zesvětluje a projasňuje její tón a dodává jí tak vyhlazený vzhled. Hodí se jak pro redukci jizviček, tak i pro zesvětlení pih či znamínek. Aplikujte 2-3 kapky a jemně nanášejte až do plného vstřebání.