Nakupte alespoň 2 produkty z kategorie "líčení" a získejte slevu 25 %

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak na domácí manikúru

 

jak na domácí manikúru

 

Pro krásné nehty nemusíte nutně chodit do salonu na manikúru, zvládnete si je udělat i doma! Poradíme vám krok za krokem, jak na to.

 
element5-digital-Xf7o2W7qgP0-unsplash
 

Užívejte si to

I doma si můžete manikúru zpříjemnit a užít si ji. Nesedejte k ní ve spěchu a bezmyšlenkovitě. Věnujte jí svou přítomnou pozornost, udělejte si k tomu kávu, čaj nebo si nalijte sklenku vína. A třeba si pusťte hudbu. Prostě si vytvořte skvělou atmosféru a užijte si to, jako byste byla v salonu.

 

Buďte připravená

Vše si předem připravte, ať nemusíte v průběhu procesu vstávat a své čerstvě nalakované nehty vystavovat nebezpečí, že si je hned poničíte.

Nehty vyčistěte a dokonale zbavte zbytků laku. Před samotným lakováním je přetřete tamponkem namočeným v odlakovači – nehty tak odmastíte a lak na nich bude lépe držet. V případě nutnosti ostříhejte a zapilujte do požadovaného tvaru. Ale pozor – nehty vždy pilujte pouze jedním směrem, zabráníte tak jejich třepení.

 

Vrstvěte

Lakování je třešničkou na dortu. Než sáhnete po barvičkách, nezapomeňte použít průhledný podlak, který vaše nehty ochrání před nežádoucím zabarvením. Pokud nemáte speciální podkladový lak, stačí použít jakýkoliv čirý. Poté naneste první vrstvu barevného laku. Dopřejte si dost času a po jeho uschnutí aplikujte druhou vrstvu. Pokud chcete prodloužit výdrž lakování nebo svým nehtům dodat oslnivý lesk či naopak tajuplný matný nádech, sáhněte po některém ze svrchních laků. A drápky jsou hotové!