OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Jak na dokonalé opálení

jak na dokonalé (samo)opálení

Toužíte i teď začátkem jara po přirozeně opálené pokožce? Žádný problém! A to ani nemusíte jezdit k moři. Připravili jsme pro vás pár tipů pro dokonale opálenou pleť.

crosscategory-beautyvisual-blonde-girl-072022-tif-1280-x-1280

Začínáte se samoopalováním? Zejména po zimně vybírejte odstín samoopalovacího prostředku velmi pozorně. Sáhněte spíš po světlejším tónu, než má vaše pokožka, a získejte přirozené postupné opálení. Velkou roli hraje i textura produktů. A jaká se pro koho hodí?

Pokud máte opravdu světlý tón pleti, sáhněte po spreji, díky kterému získáte jemné opálení. Máte spíše mastnější pokožku? Pak je pro vás ideální gel bez obsahu olejů. Pro všechny typy pleti, stejně jako pro samoopalovací začátečníky, jsou vhodné koncentráty, které zařadíte do své každodenní rutiny, a produkty s dodávající postupné opálení.

Dejte sbohem nedokonalostem

Chcete samoopalovací prostředky vyzkoušet, ale bojíte se oranžového odstínu nebo fleků? Nemusíte, když se budete řídit následujícími radami. Používejte speciální aplikační rukavice a produkt nanášejte krouživými pohyby. Použijte peeling k odstranění odumřelých kožních buněk. A nezapomeňte na dostatečnou hydrataci. Problémové partie jako jsou kolena nebo lokty řádně hydratujte. Dejte si dlouhou horkou koupel a přidejte trochu koupelového oleje. Následně svou pokožku řádně promasírujte mycí houbou s tělovým olejem. Uvidíte, jak nepravidelnosti a oranžový nádech zmizí.

A kdy je nejlepší čas na aplikaci samoopalovacího prostředku? Ideálně večer, protože proces opálení do požadovaného odstínu trvá přibližně 8-12 hodin. Ráno se tak vzbudíte s již nádherně opálenou pokožkou.

Skincare-product-tanning-color-blocks-douglas-unlimited-Web-Rendition

Nevíte si rady, po jakém produktu sáhnout? Zkuste třeba tělový gel Self Tanning for Body od Sensai, který vám dodá hedvábně jemné opálení za krátkou dobu. Pokud je vám příjemnější klasické opalovací mléko, můžete dát šanci Face Tinted Lotion od Clinique nebo SUN Self-Tanning Moisturizing + Natural Glow Face and Body Lotion od Douglas, které je vhodné i na citlivou pokožku obličeje. Ať už zvolíte jakýkoliv z nich, vykouzlí vám krásné a přirozené opálení. Přivítejte jaro s pokožkou již políbenou od slunce!