POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak na dlouhotrvající bezchybný make-up?

Jak na dlouhotrvající bezchybný make-up?

Vsaďte na Teint Idole Ultra Wear

 
060430
 

Make-up, po němž bude vaše pleť sametově hebká a který vydrží od rána až do večera? Přesně po tom touží většina žen a přesně to slibuje Teint Idole Ultra Wear. Tento dlouhotrvající make-up od značky Lancôme zakryje případné nedokonalosti, ale přitom stále působí přirozeně. Prozkoumejte s námi tajemství krásné pleti.

Bezchybná a mladistvá pleť od brzkého rána až po večerní pracovní akci? Kdo by po něčem takovém netoužil, že? Stačí pár jednoduchých kroků a můžete se sametovou pletí pyšnit i vy. Základem je samozřejmě dokonale vyčištěná pleť. A pak už přichází ke slovu Lancôme se svými produkty pro dokonale hladkou a zářivou pokožku, které vyloženě vyzývají k vzájemnému vrstvení. Nebojte se toho. Které to jsou?

 

Bez báze ani ránu

Základem je podkladová báze, v našem případě Prep & Matte Primer, který pleť krásně vyhladí, hydratuje a zmatní. Pokud bojujete s mastnější pletí, můžete bázi aplikovat na celý obličej, jinak stačí nanést pouze na problematické části. Báze je takovým nárazníkem, který brání proniknutí mastnoty přímo do make-upu, protože ji zachytí právě podkladová báze. Což pomáhá prodloužit efekt make-upu klidně i na celý den.

 
060430-1
 

Ikonický make-up

A pak konečně přichází na řadu ikonický tekutý make-up Teint Idole Ultra Wear od Lancôme, který je dostupný v neuvěřitelných 40 různých odstínech. Díky svému sofistikovanému složení poskytuje dokonalé krytí, ale zároveň vypadá na pleti naprosto přirozeně. Přestože má velmi vysoké krytí, je make-up lehký a příjemný a pleť pod ním může bez problémů dýchat. Navíc je Teint Idole Ultra Wear navržený tak, aby vydržel po celý den perfektní bez nutnosti jakýchkoliv úprav. A právě proto ho milují ženy po celém světě.

 

Závěrečná fixace

Abyste si zajistily opravdu extra výdrž make-upu i v delších a náročnějších dnech, sáhněte k finální fixaci pomocí transparentního pudru Long Time No Shine Setting Powder od Lancôme. Vaše pleť bude nádherná od rána až do večera.

 
024091