V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Instantní krása s Clarins

banner_BeautyFlash_980x400_cz

INSTANTNÍ KRÁSA S CLARINS


Většina žen sní o zářivé pleti každý den, ale stres, znečištění a hromadění odumřelých buněk, nečistot a toxinů na povrchu pleti mohou způsobit, že pleť vypadá mdle, unaveně, je hrubá na dotek a její textura se stává nerovnoměrnou… Jaké je tedy tajemství zářivé pleti? Odstranění odumřelých buněk, stimulace mikrocirkulace a posílení buněčné obnovy.

Clarins výzkumný tým vytvořil 3 nové, "kouzelné" produkty, které pomáhají posílit prozářený vzhled pleti během okamžiku! Lze je používat jako součást ucelené péče o pleť nebo samostatně pro oživení kontur obličeje a podporu zářivého vzhledu a obnovené pleti už za pouhých 7 dní!


beauty-flash-balm-483x413

BEAUTY FLASH BALM

Beauty Flash Balm je již více než 40 let jedním z nejikoničtějších a nejunikátnějších produktů péče o pleť od Clarins. Nabízí vypínací a oživující účinek, který podporuje zářivější vzhled pleti během okamžiku.

Jeho složení je nyní více přírodní s 96 % složek přírodního původu, které působí jako super rozjasňující koktejl: výtažek ze semen aceroly pomáhá dodávat pleti energii a podporuje její zářivý vzhled, výtažek z nopálu pomáhá stimulovat obnovu pleti pro oživení prozáření a Clarins rostlinný anti-pollution komplex důkladně chrání pleť před znečištěním.


BEAUTY FLASH PEEL

Tento produkt na obnovu pleti, inspirovaný přímo technikami Clarins vyvinutými v našem Beauty institutu, vám umožní dosáhnout obnovené pleti i z pohodlí domova. Čím je tak výjimečný? Kombinace dvou kyselin (glykolová a salicylová) působí ve všech vrstvách pleti a účinně a viditelně se zaměřuje na nedostatek prozáření, nerovnosti pleti a viditelné jemné vrásky.

beauty-flash-peel-483x413