V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Inspirace: Jarní hravé nehty

inspirace: jarní hravé nehty

Máte už dost studeného zimního počasí a podmračeného nebe? Přivolejte si jarní náladu prostřednictvím hravých nehtů. Že vám chybí inspirace? Nebo se neumíte se rozhodnout pro konkrétní odstín či styl lakování? Žádný problém, připravili jsme pro vás výběr našich favoritů.

Nailcare-beautyvisual-pastel-yellow-rose-stripes-pink-cubes-0821-Web-Rendition

Pastelové proužky

Zvolte dva barevné laky, které k sobě ladí, a začněte. V našem případě je to žlutá a růžová. Nanášejte střídavě proužky jedné a druhé barvy – na každém nehtu můžete dělat proužky různě široké. Případně si zvolte světlejší lak jako základní, naneste ho na celé lůžko, a po řádném zaschnutí první vrstvy naneste druhý odstín jen na část nehtu. Vyberte si variantu, která je pro vás pohodlnější.

Pestrobarevné konečky

Máte náladu na různobarevné nehty, ale zároveň nechcete příliš vyčnívat? Vyzkoušejte francouzskou manikúru trochu jinak – ne s bílými, ale barevnými špičkami. Na nehet naneste průhledný lak nebo co nejsvětlejší nude pudrový odstín a nechte důkladně zaschnout. Pokud potřebujete šablonu, nalepte ji na nehet. Pokud si jste jisté pevnou rukou, nebudete ji potřebovat. A pak už jen stačí vybrat oblíbené odstíny a nalakovat špičky nehtů. Podle nálady můžete mít špičky jednobarevné, nebo je naopak nechat hrát různými barvičkami.

Nailcare-beautyvisual-nude-colorful-laces-rose-peach-color-0821-Web-Rendition
Nailcare-beautyvisual-minimalist-nude-look-thin-lines-purple-color-0821-Web-Rendition

Minimalistické nude lakování

Vyberte si dva oblíbené nude odstíny laků a naneste podle potřeby jednu nebo dvě vrstvy buď střídavě nebo nahodile. Pro ještě zajímavější ozvláštnění lakování nakreslete na jeden či dva nehty na každé ruce tenké linky pomocí tattoo lineru, ideálně v kontrastní černé barvě.

Ať už si vyberete jakýkoliv styl lakování, nezapomeňte vždy použít podlak pro ochranu nehtů a nadlak pro lepší výdrž lakování.