V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Inspirace: Hravé nehty

inspirace: hravé nehty

 

Upravené nehty jsou vizitkou každého z nás. Zároveň mohou díky barevné úpravě vyjadřovat také osobnost nebo náladu nositelky či nositele. Máte rádi nalakované nehty a popadla vás teď chuť na nějaký bláznivý vzor nebo výrazné barvy, kterým běžně neholdujete? Odhoďte obavy stranou a vyzkoušejte to. Léto přeje hravosti. Inspirujte se.

 
photo-of-women-s-hands-1164339
 

Netradiční Francie

Je vaším nejoblíbenějším stylem francouzská manikúra? I v tomto případě se můžete odvázat! Tradiční bílé špičky nahraďte barevnými konci, kterou jsou letos opravdu trendy. Sáhněte například po výrazných neonkách. Nevíte, kterou si vybrat? Nevadí, každou špičku můžete mít jinak barevnou.

 

Jemné pastely

Stálicí jsou už několik let něžné pastelové barvy. Ať už sáhnete po růžových odstínech, žlutých či modrých, vždy se budou skvěle hodit k opálené pleti. A klidně každý nehet namalujte jinou barvou.

 
analia-baggiano-7_Gkf5JZRv4-unsplash
 

Ombré

Ombré a nehty? Ano! Tuto techniku využívají nejen kadeřnice, ale nyní si jí můžete zkrášlit i nehty. A nebojte, není to nic extra náročného. Připravte si světlý a tmavý odstín, které se budou navzájem prolínat, a k tomu houbičku na nádobí nebo na nanášení make-upu. Po průhledném laku naneste světlou barvu a počkejte, až zaschne. Tmavší odstín aplikujte na houbičku a s její pomocí ho pak jemně vťupkejte na špičku nehtu. Pro větší intenzitu zopakujte. Vše zakončete svrchním lakem pro lesk a větší výdrž.

 

Bláznivé vzory

Milujete puntíky, proužky, kytičky nebo třeba jednorožce? Vykouzlete si je na svých nehtech! Puntíky i proužky zvládnete hravě i doma, stačí troška trpělivosti a zručnosti. Jiné veselé motivy můžete pořídit například jako samolepky na nehty. Odvažte se!

 
nail-art-2688565_1920
 

Třpyt

Nebojte se třpytek, slunce se v nich krásně odráží. Ale pozor, v tomhle případě opravdu platí, že méně je více. Zejména pak s vidinou jejich odlakovávání ?. Zkuste třpytkový lak nanést třeba jen na špičky nehtů, nebo naopak jen pár milimetrů na spodek nehtových lůžek. Nebo jen na vybrané nehty. Hrajte si!

Popusťte uzdu své fantazii, povoleno je vše. Chybí vám nápady? Načerpejte inspiraci u blogerů nebo na Pinterestu, kde najdete nepřeberné množství tipů, vzorů a technik.

TIP: Pokud toužíte po lehké extravaganci, ale zároveň nemáte tolik odvahy, vyřáděte se na prstech u nohou, které nejsou na první pohled tak viditelné.