NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Ideální volba pro barvené vlasy

IDEÁLNÍ VOLBA PRO BARVENÉ VLASY

Milujete barvy ve svých vlasech? Nebojte se zazářit! Stačí se držet několika základních rad…


1_CZmWnc61k9VKIkx

3FDQ19pIzxuEG9

Není barvení jako „barvení“

Vlasy si barví až 85 % žen. Více než polovina z nich však ignoruje následnou vlasovou péči. Výsledek? Vlasy časem ztrácejí jas, slábnou a stávají se porézními. Na dotek jsou typicky suché a hrubé.

Kdykoli se budete rozhodovat pro změnu nebo oživení své barvy vlasů, poraďte se s profesionálem. Ten vybere barvicí službu přesně na míru vašim vlasům a doporučí následnou péči. Na všechno ostatní je tu Chroma Absolu od Kérastase.


Kérastase Chroma Absolu: zacíleno na barvy

Francouzská značka Kérastase věnovala několik let intenzivním výzkumům barvených vlasů, jejich struktury a potřeb. V závěru pak vytvořila jedinečnou řadu Chroma Absolu – inovativní způsob ochrany a péče o všechny typy barvených vlasů. Bohaté složení, obohacené o tři druhy kyselin a pupečník asijský, zajistí vlasům krásu, intenzivní barvu, vysoký lesk a až o 96 % více síly.

Nepřetržitá hydratacekyselina mléčná zajistí vlasům intenzivní hydrataci a zvláčnění. Uzamyká vlhkost uvnitř vlasů a ty pak zůstávají lesklé, hladké, bez sklonu ke krepatění. 

Hloubková výživa – amino kyselina se podílí na tvorbě bílkovin a má schopnost rekonstruovat vlasové vlákno zevnitř. Díky ní vlasy postupně nabývají na síle, přestávají být zcitlivělé a v délkách se lámat.

Ochranný štítkyselina vinná je velmi silný antioxidant, který působí jako ideální prevence před nepříznivými vnějšími vlivy. Mírní dopady barvení i dalších chemických vlasových procedur.

Regenerace vlasové pokožky – rostlina pupečník asijský proslula výrazně zklidňujícím účinkem na vlasy i vlasovou pokožku. Zdravá pokožka hlavy je navíc klíčem ke správnému růstu vlasů.


Kompletní rutina Kérastase Chroma Absolu:

KROK 1

šampon Kérastase Bain Chroma Respect pro hydrataci vlasů

KROK 3

obnovující kondicionér Kérastase Fondant Cica Chroma proti poréznosti vlasů

KROK 4

pečující maska Kérastase Masque Chroma Filler pro hloubkovou výživu vlasů

KROK 5

zkrášlující maska Masque Vert Chroma Neutralisant pro odstranění nežádoucích červených podtónů

KROK 6

regenerační oplachová kúra Kérastase Soin Acide Chroma Gloss pro vysoký lesk

KROK 7

termoochranné sérum Kérastase Sérum Chroma Termique proti krepatění


Probuďte své barvené vlasy s novou řadou Kérastase Chroma Absolu!