NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Hydratujte svou pleť

hydratujte svou pleť

Víme, že to říkáme pořád, ale základem péče o pleť je prostě a jednoduše hydratace. A protože opakování je matka moudrosti, pro jistotu vám to znovu připomeneme. Proč a jak hydratovat pokožku a jaké produkty vám s tím pomohou?

Skincare-product-products-on-drops-0122-1280-x-1280

Bez hydratace bude vaše pleť strádat – nebude tak odolná vůči externím faktorům, teplotě nebo stárnutí. A to přece nikdo nechce. Zařaďte hydrataci do své každodenní kosmetické rutiny a vaše pokožka se vám odvděčí pružností, jasem a mladším vzhledem.

Se závlahou pokožky vám pomohou následující kosmetické produkty. A nesmíte zapomenout ani na dodržování pitného režimu. Bez toho by to nešlo ani s nejdražšími produkty světa.

Facial Spray with Aloe, Herbs and Rosewater, Mario Badescu

Vhodným pomocníkem zejména v nadcházejících teplých dnech je osvěžující mlha ve spreji. Pleti dodá nejen potřebnou hydrataci, ale také ji zklidní a vyživí. To díky výtažku z aloe vera, gardénie, růže či tymiánu. Používejte ji kdykoliv během dne a vaše pokožka bude mít krásný rozjasněný vzhled.

Skincare-product-products-in-shower-v2-0122-1280-x-1280

Hydra-Essentiel Bi-Phase Serum, Clarins

Toto dvoufázové sérum je vhodné pro zcela dehydratovanou pokožku. Intenzivně ji vyživuje, hydratuje, zpevňuje a podporuje její zářivý vzhled.

Hydrating Jelly, Clinique

Pořádnou hydratační bombou je lehké, bezolejové vodní želé od Clinique, které pokožce dodává až 24hodinovou hydrataci a ochranu proti znečištění. Kromě toho podporuje odolnost pleti, její hladký vzhled a zářivost. Textura je lehká, nelepí a rychle se vstřebává.

Skincare-product-products-in-shower-v1-0122-1280-x-1280

Radiance Boost Mask, Bobbi Brown

Doslova vzpruhou pro vaši pleť je krémová exfoliační maska. Zlepšuje texturu pokožky a zjemňuje ji. Drobná zrníčka šetrně odstraňují odumřelé buňky a obsažený pomerančový olej má na svědomí probuzení pro unavenou pleť.