NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Hvězdné korektory

PUSH-Bestseller-Concealer_2048x1024-Original-File
dncG879EYo1MBha5

Dlouhotrvající textura

S jakýmikoliv nedokonalostmi vaší pleti si poradí perfektní tekutý korektor Ultimate Concealer z Douglas Collection. Dejte sbohem pupínkům i tmavým kruhům pod očima díky tekutému korektoru, který opravdu vydrží.

Matný finiš

Krásného, sametově matného vzhledu dosáhnete pomocí lehkého tekutého korektoru Pro Longwear Concealer od MAC. Poskytuje střední až plné krytí a vydrží až 15 hodin. Navíc je vodě a otěru odolný, hodí se pro všechny typy pleti a vybírat můžete z mnoha odstínů.

macYvzrV70ZcvzLV
2019-08-it-cosmetics-super-rp-cp-hc-01

Výjimečné krytí

S vráskami zatočí krycí voděodolný korektor proti stárnutí Bye Bye Under Eye Concealer od značky It Cosmetics. Obsahuje totiž dokonalý mix účinných látek jako jsou anti-aging peptidy, vitamíny, kolagen, kyselina hyaluronová a antioxidanty, které si poradí se všemi nedokonalostmi včetně pigmentových skvrn a tmavých kruhů, a zároveň snižují viditelnost vrásek. Poskytuje mimořádně silné krytí, nevysychá a vizuálně omladí vaši pleť.

Více projasnění

Dodejte své pleti tak zdravý, zářivý vzhled, jako byste se prospali krásných 8 hodin. Jak? Díky ikonickému korekturu v peru Touché Éclat Highlighter od Yves Saint Laurent. Poradí si s příznaky únavy, mdlou vizáží, a dokonce vyhlazuje jemné vrásky a vypíná rysy. Touché Éclat je prostě zázrak, který vaší pleti poskytne zdravě vyhlížející rozjasněný finiš.

YSL-Byrdie-5-cdf52caf54a2481aa48d68118d2b9482