NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Hravé nehty na jaro

Nails-beautyvisual-spring-lilac-reverse-french-purple-flower-golden-rings-122023-Web-Rendition

HRAVÉ NEHTY NA JARO


Přivítejte přicházející jaro barevnými hravými nehty, které vám zvednou náladu. Představujeme tři trendy způsoby lakování, které hravě zvládnete i v pohodlí domova. Nechte se inspirovat.


BAREVNÉ VLNKY

S pastelovými barvami nešlápnete vedle ani letošní sezónu. K osvěžení jemné manikúry se skvěle hodí vzor víru, respektive vlny. V provedení na neutrálním podkladu jsou ideální pro minimalisty a hodí se i na krátké nehty. Neexistuje jeden předepsaný způsob, jak nehty zdobit – můžete kombinovat libovolné barvy a zvolit si jakýkoli tvar i směr.

SWIRL

RŮŽOVÁ PALETKA

Gradientní lakování je dokonalým způsobem, jak nosit více odstínů své oblíbené barvy. V čem tento trend spočívá? Na každý nehet aplikujete jiný odstín – od nejsvětlejšího po nejtmavší. Stačí vám k tomu pět laků vaší nejoblíbenější barvy a můžete začít. Skvělou volbou je růžová, která nabízí nepřeberné množství odstínů od jemně pudrové až po výraznou fuchsiovou.

PINK

RŮŽOVO-ORANŽOVÉ PROUŽKY

Jak se vám líbí kombinace zářivě růžové a červenooranžového odstínu? My ji milujeme a jsme nadšení, že se color-blocking zařadil mezi téměř nadčasové trendy. Jak na to? Světlejší z barev naneste na celý nehet a tmavší pak pouze na jednu stranu nehtu. Pokud jste zručnější, můžete si troufnout i na pokročilejší způsob, kdy na každou stranu nehtu naneste tenký proužek laku a mezi nimi necháte tenký volný proužek. S precizními okraji vám pomůže páska.

STRIPES

FIALKOVÁ OBRÁCENÁ FRANCIE

S těmito fialkovými nehty na vás opravdu dýchne nadcházející jaro. Oživte klasickou francouzskou manikúru nejen barvami, ale i prohozením barev! Je to snadné! Zvýrazněte měsíčky svých nehtů tmavším fialovým odstínem. Poté barevnou část zakryjte pomocí pásky a zbytek každého nehtu nalakujte světlejším lila odstínem. Snazší variantou je nalakovat celý nehet světlou barvou a po opravdu dostatečném zaschnutí nanést tmavý odstín.

LILAC