Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Good hair day

good hair day

Chcete mít krásné vlasy každý den? Kdo by nechtěl! Stačí se o ně správně starat. Poradíme vám, jak na to! Nebojte, není to žádná raketová věda.

Toolbox-goodhairday2022-tea-platin-portrait-1024x1280_FULLSIZE-Original-File

Poznejte svůj typ

Základem pro krásné vlasy je správná péče. A tu jim můžete dopřát, jen pokud znáte jejich typ. Pokud chcete sáhnout po těch správných produktech, potřebujete o svých vlasech vědět co nejvíc. Jsou spíše suché, či mastící se? Rovné, nebo vlnité? Barvené, či přírodní? Jemné, nebo pevné? Odpovědi na tyto otázky vám pomohou s výběrem té nejvhodnější vlasové kosmetiky.

Majitelé a majitelky vlnitých či kudrnatých vlasů ocení hydratační krémovou šamponovou lázeň Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur od Kérastase. Vlasům dodává důležitou hydrataci bez zatížení, zvýrazňuje tvar kudrn a objem.

Myjte si vlasy správně

Frekvence v mytí vlasů hraje velkou roli. Zkuste to pouze dvakrát, maximálně třikrát týdně, vyhnete se tak odstranění přirozeného mazu. Dalším důležitým bodem je správné používání jednotlivých produktů. Zatímco šampon aplikujete na celou délku vlasů včetně vlasové pokožky, kondicionéry a masky (až na konkrétní výjimky) patří pouze do konečků vlasů.

Objem a vzdušnou vlhkost dodá vlasům kondicionér Multiplying Volume Conditioner od značky Alterna. Vlasy nezatěžuje, pomáhá je udržet hydratované, dodává jim plnost a objem a také je posiluje.

Rozmazlujte se

Jednou za čas dopřejte svým vlasům hydrataci a výživu v podobě vlasové masky. Rozdíl pocítíte na první dotek.

Pokud jsou vaše vlasy suché, oceníte hloubkově vyživující masku Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Mask od Wella Professionals.

Chraňte vlasy před teplem

Sušíte si vlasy fénem nebo používáte žehličku či kulmu? Nezapomeňte použít některý z produktů, který je ochrání před teplem. Předejdete tak nejen jejich poškozování, ale také nepopulárnímu krepatění.

Vyzkoušejte například přípravnou péči pro vlasy upravované teplem Heat Protection Spray od REF. Je bez sulfátů, parabenů a silikonů a hodí se pro všechny typy vlasů.

Buďte v pohodě

Vaše vlasy budou zdravé a dobře vypadající, jen pokud se tak budete cítit i vy. Jejich pohoda totiž pramení zevnitř. Myslete na to, že pokud budete například ve stresu, projeví se to právě i na vašich vlasech, ať už se bude jednat o nadměrné padání nebo mdlý vzhled.

Ať je každý váš den good hair day, nejen 26. března, na který oslava krásných vlasů připadá.

144039QnmHUXQwx6615