V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Gioia: Ideální vůně na léto

gioia: ideální vůně na léto

 

Hledáte ideální parfém na nadcházející letní dny? Objevte kolekci čtyř letních vůní Gioia od značky Giorgio Armani a vyberte si tu svou. Ikonické zaoblené flakony v pastelových barvách v sobě skrývají jemný květinový nádech. Jsou symbolem ženskosti, odvahy a léta.

 
ocean_di_gioia_484x413

OCEAN DI GIOIA

Nejnovější přírůstek do rodiny parfémových vod Gioia svou vůní i barvou symbolizuje nespoutaný oceán. Srdce vůně tvoří jasmín, lilie a růže. Ty v základu decentně doplňuje santalové dřevo a pižmo. Finální dotek léta pak dokresluje vůně citrusů a hrušky. Nechte se přenést k modravému obzoru nekonečného oceánu.

 

ACQUA DI GIOIA

Vlajková loď celé řady Gioia, to je zelenkavá Acqua Di Gioia odkazující se k síle vody. Mezi hlavní nóty této citrusově dřevité vůně patří vodní jasmín, limetka a máta. Ucítíte také jasmín, pivoňku a červený pepř. To vše doplněné o nádech cedru a cukru. Dovolte si povznést se a cítit radost!

acqua_di_gioia_484x413
 
 
light_di_gioia_484x413

LIGHT DI GIOIA

Tato parfémová voda je zářivou květinovou vůní stojící na dokonalé kompozici jasmínu a gardénie.  Svou barvou vzdává hold tzv. zlaté hodině ve Středomoří, kdy je sluneční svit nejhřejivější. Light Di Gioia je přirozeně ženská a čirá.

 
 

SKY DI GIOIA

Červánkově nádherná je delikátní a přirozeně ženská vůně Sky di Gioia. Jejím srdcem je růže stolistá doplněná ovocnými tóny exotického liči a šťavnaté zelené hrušky. Celkový dojem jemně podtrhuje nádech pivoněk, bílého pižma a listy ostružiny.

sky_di_gioia_484x413