V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

FOREO, seznamte se!

Foreo, seznamte se!

JAK NA KRÁSNOU A ČISTOU PLEŤ

 

Toužíte po dokonale krásné a vyčištěné pleti? Kdo by netoužil! A vyzkoušeli jste už některý z přístrojů FOREO? Jsou krásně barevné a vypadají spíš jako hračky z vesmíru než jako kosmetické pomůcky. A s pletí dělají zázraky. Seznamte se!

 
01_FOREO_2020-Beauty-Report_Lead-Image
 

PÉČE O PLEŤ A NOVÉ TECHNOLOGIE

Švédská značka kombinuje nejnovější technologie s poznatky o péči o pleť a posouvá tak čisticí kosmetické rituály na další úroveň. Její produkty jsou vhodné pro různé typy pleti. V roce 2013 FOREO způsobilo revoluci v kosmetickém světě, když představilo první z řady čisticích sonických kartáčků. Ty jsou vyrobeny hypoalergenního neporézního silikonu, což zaručuje jejich hygieničnost. Díky technologii sonického pulzování dochází k jemnému, ale zároveň důkladnému čistění pleti včetně hluboce usazených nečistot. Vaše pleť získá zdravější vzhled a bude zářivější, čistší a hladší.

FOREO LUNA

Na výběr je hned z několika velikostí a typů produktů. Základní verzí je FOREO LUNA, na cestování se hodí kompaktnější FOREO LUNA mini 2 nebo přímo cestovní LUNA go. Nejmenším z rodiny FOREO je LUNA play. Anti-aging efektem se může pochlubit FOREO LUNA 2. V roce 2019 společnost představila trhu žhavou novinku – LUNA Mini 3. Kartáček s mimořádně šetrnými silikonovými štětinkami a 8000 sonickými pulzy nabízí k výběru hned 12 úrovní intenzity a odborně odstraní z pórů 99,5 % potu, kožního mazu a nečistot. Pokožka je tak krásně připravená na péči a hydrataci. FOREO LUNA Mini 3 lze pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.

 

LUNA mini 3

FOREO LUNA mini 3 hi-tech elektrický čisticí přístroj na obličej zlepšuje úroveň vaší péče o pleť a pomáhá pokožce dosáhnout takového projasnění, kterého si všichni všimnou. Mimořádně šetrné silikonové štětinky a 8000 sonických pulzů ve 12 intenzitách odborně odstraní z pórů 99,5 % potu, kožního mazu a nečistot.Tento kompaktní, aplikací řízený a uživatelsky přizpůsobitelný přístroj je ideální pro aktivní životní styl. Pokud jste nemáte moc času, užijte si 30sekundový režim Glow Boost pro rychlé čištění kdykoliv a kdekoli.

luna

OCENĚNÍ

Ve FOREO vsází na myšlenku, že pokud se člověk cítí skvěle, je to vidět i navenek a také pak skvěle vypadá. Od svého vzniku v roce 2013 společnost výrazně změnila způsob čištění pleti na celém světě. Může se také pyšnit více než 165 mezinárodními oceněními za péči o pleť, inovace a design. V prestižním Beauty Reportu 2020 se FOREO umístilo na 3. pozici v kategorii „Beauty Brands on The Rise“ díky ohromujícímu nárůstu o 118 % v Google vyhledávání oproti předchozímu roku. V listopadu 2019 se FOREO stalo 10. nejpopulárnější značkou planety podle beauty platformy Cosmetify.

 
02_FOREO_Best-skin