Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Fermentované ingredience v kosmetice

fermentované ingredience v kosmetice

Jemnější, efektivnější a přinášející více jasu. To jsou atributy tzv. fermentované kosmetiky, která zažívá svůj boom. Že jste o fermentaci slyšeli jen v souvislosti s potravinami? Nastal čas to změnit. Objevte žhavý trend v péči o pleť – fermentované ingredience.

Skincare-background-fermented-ingredients-group-unlimited-Web-RenditionmmG8J4hg9Q7p7

V čem tkví jejich kouzlo?  Fermentované ingredience jsou koncentrovanější, snadněji se absorbují do pokožky a jsou méně dráždivé, dokonce i pro citlivou pleť. Proces fermentace posune původní látku na zcela novou úroveň. Ingredience se neohřívají, takže je zachovaná nutriční hodnota, a přináší tak pokožce ještě více výhod.

Jedním z produktů s obsahem fermentovaných ingrediencí je hydratační emulze The Treatment Lotion od La Mer. Ta je doslova zázračným zdrojem vitality pro pokožku, kterou hloubkově hydratuje, probouzí a revitalizuje. Díky tomu uvidíte rozdíl i v její struktuře a tónu pleti. Kromě toho působí proti stárnutí, pokožku zpevňuje a dodává jí jas.

Skincare-product-fermented-ingredients-lamer-unlimited-Web-Rendition

S mdlou a unavenou pletí si poradí hydratační krém od Kiehl´s Dermatologist Solutions™ Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment. Pokožku rozjasňuje, zjemňuje, sjednocuje její tón a zlepšuje texturu. Krom dodává pleti výživu, hydrataci a bojuje s pigmentací. Hodí se pro všechny typy pleti 30+.

Pokožku krásně připraví pro další péči čisticí emulze na bázi vody Extra Treatment Lotion od Bobbi Brown. Pleť je nejen krásně vyčištěná, ale zároveň i hydratovaná bez lepkavého pocitu, a má tak svěží a hladší vzhled. Hodí se pro normální až velmi suchou pleť. Ocení ji ale všichni, kteří své pokožce chtějí dopřát opravdu pořádnou dávku hydratace.