Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Farmacy: Seznamte se s novou značkou čisté kosmetiky

farmacy: seznamte se s novou značkou čisté kosmetiky

Z farmy na vaši tvář. To je heslo, kterým se řídí americká značka tzv. clean beauty Farmacy. Její produkty obsahující jedinečné ingredience z farem nově najdete v nabídce Douglas.

Ve Farmacy pracují s nejmodernějšími vědeckými poznatky, které jim umožňují využít léčivé síly přírodních ingrediencí. Všechny jejich receptury obsahují látky z odpovědných zdrojů, z vlastní sítě malých farem.Skincare-product-farmacy-deep-sweep-with-pads-purple-0523-Web-Rendition

GREEN COLLECTION

Zelená řada Farmacy je čistě veganská a slouží k detoxikaci pleti. Kromě toho navrací díky speciálnímu složení pokožce její přirozenou rovnováhu, zklidňuje ji a hydratuje. Výtažek ze semen moringy pokožku zbavuje nečistot způsobených znečištěním a osvěžuje ji. Enzym z papáji pleť jemně exfoliuje, čistí póry a navrací jí svěží vzhled.


HONEY COLLECTION

Klíčovou ingrediencí této řady je med, který má vyživující a intenzivní hydratující vlastnosti. Kromě toho pleti dodává přirozeně rozzářený vzhled. Má na svědomí také podporu buněčné obnovy a pomáhá redukovat jemné linky.

Skincare-product-farmacy-honey-potion-0523-Web-Rendition

Skincare-product-farmacy-cheer-up-single-pink-0523-Web-Rendition

CHERRY COLLECTION

Plod tropického stromu aceroly připomíná svým vzhledem třešeň a je základní ingrediencí červené řady Farmacy. Své místo si v kosmetice vysloužil díky vysokému obsahu vitaminu C, který úspěšně bojuje s viditelnými známkami stárnutí. Produkty z Cherry řady vaši pleť navíc krásně rozjasní.