V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Exkluzivní značky založené ženami

WD_thumbnail_3

V poslední době se roztrhl pytel s kosmetickými značkami, které založily ženy, často známé například ze světa showbyznysu. Víte, kdo za kterou kosmetikou stojí? Dnes vám představíme tři značky založené ženami, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

KYLIE

KYLIE JENNER

KYLIE COSMETICS & KYLIE SKIN

Kylie Jenner, známá americká modelka a podnikatelka, se vrhla do světa kosmetiky v roce 2014. Nyní jsou na trhu dvě značky nesoucí její jméno – Kylie Skin a Kylie Cosmetics. Žádný z produktů není testovaný na zvířatech, navíc jsou všechny bezlepkové. Posláním Kylie Jenner je sdílet vlastní osobní rituál péče o pleť – prostřednictvím bezpečné, jemné a efektivní řady produktů vhodných pro ženy i muže všech věkových kategorií.

JESSICA ALBA

HONEST BEAUTY

Za značkou tzv. čisté kosmetiky Honest Beauty stojí známá herečka Jessica Alba. Vyznačuje se pečlivým výběrem ingrediencí s ohledem na zdraví uživatelů i potřeby životního prostředí a přísnými standardy testování. Je spojována s udržitelným životním stylem či veganstvím. Testování na zvířatech je pro Honest Beauty naprosté tabu. V nabídce najdete jak pečující, tak i dekorativní kosmetiku.

HONEST
DERMA

SUSANNE VON SCHMIEDEBERG

DERMACOSMETICS

Značku Dermacosmetics, která je známá pro svou revoluční péči proti stárnutí, založila německá doktorka Susanne von Schmiedeberg. Hlavním principem je boj s cukry, konkrétně s glykací buněk, jež má na svědomí ztrátu pevnosti a pružnosti pokožky a její stárnutí. Účinnou zbraní je aktivní látka L-Carnosine. Této téměř zázračné ingredienci se přisuzuje schopnost omlazovat buňky, obnovovat jejich normální vlastnosti a prodloužit jejich životnost. Pleť je díky tomu viditelně mladší a pevnější.