POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Ekologické odličování

ekologické odličování

Udržitelnost se v poslední době stala nedílnou součástí filozofie kosmetických značek. Šetří vodu při výrobě produktů, omezují spotřebu plastů. A v podobném udržitelném chování podporují i své uživatelky a uživatele. Proto mnoho z nich na trh uvedlo znovupoužitelné látkové odličovací tamponky. Vyberte si ty pravé, odličujte se ekologicky a šetřete přírodu.

228798

Reusable Make-up Remover Pads, Douglas

V balení najdete 4 bavlněné odličovací tamponky určené pro opakované použití. Stačí je jen důkladně proprat a můžete s nimi znovu odličovat.

Makeup remover – Rose, Crystallove

Růžový kosmetický tamponek šetrně odstraňuje make-up a nečistoty nacházející se na pokožce pouze za použití vody. Je vyrobený z mikrovlákna, takže je božsky měkký a odličování naprosto snadné. Po použití ho stačí umýt teplou vodou a nechat uschnout. Je možné ho prát i v pračce.

Make-up Remover Puffs, Not So Funny Anny

S velkými, hebkými a nadýchanými puffy bude odličování naprostá hračka. Stačí vám pouze teplá voda a během pár tahů je makeup i nečistoty pryč. Pleť je pak nejen čistá, ale i jemná. Po použití stačí přeprat v ruce mýdlem a opláchnout. Lze prát i v pračce a sušit v sušičce.