V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Efekt laminace obočí

efekt laminace obočí

Laminace obočí? Ano! Tenhle trend, který se uchytil už v loňském roce, pokračuje i letos. A co vlastně znamená? Jedná se o úpravu obočí v duchu zvýraznění jeho přirozenosti. Pokud si to neumíte představit, vzpomeňte si na světoznámou modelku Caru Delevingne. Její husté a výrazné obočí stálo za vznikem tohoto kosmetického hitu.

NYX-PMU-Makeup-Eyes-Brow-THE-BROW-GLUE-TBG01-01-000-0800897003777-BeforeAfter-05

Laminace obočí se vyznačuje přirozeností v kontrastu s nápadností, dále symetrií a vyčesáním chloupků v jednom směru. Proceduru můžete vyzkoušet v kosmetických salonech, ale zkusit ji i doma. Podobného efektu vám pomohou dosáhnout následující produkty, vyzkoušejte je.

058136

Brow Set, MAC

Průsvitný gel na obočí ho tvaruje, fixuje a dodává mu lesk. To všechno bez žmolků. Využití najde i pro pročesání a jemnému zdůraznění nenalíčených řas či dokonce fousů. Vyzkoušejte tohoto nenápadného pomocníka.

Brow Finish, Urban Decay

Tento voděodolný gel na obočí je třešinkou na dortu vašeho líčení. Výdrž má až neuvěřitelných 16 hodin! Oboustranný kartáček navíc dokáže zkrotit všechny vaše chloupky, aniž by je nepřirozeně slepil. Bezbarvý gel funguje skvěle pro všechny odstíny obočí.

069410
917652

Transparent Volumizing Brow Fixer, Diego dalla Palma

Transparentní gel na obočí z dílny slavné italské značky vaše obočí nejen krásně zafixuje, ale taky mu díky složení obohacenému o vlákninu dodá objem. Lze ho vrstvit, takže můžete dosáhnout i výrazného obočí, přesto však stále přirozeného. Rychle schne, dobře drží a nerozmazává se.