OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Důležitá pravidla (nejen) pro svatební líčení

 
 

Důležitá Pravidla
(nejen) pro svatební líčení

Každá nevěsta chce být za princeznu, ne-li rovnou za královnu. Vždyť je to její velký den! Jaká pravidla dodržovat, aby z vás opravdu všem spadla brada?

couple-1850073_640

Méně je více.Toto pravidlo platí samozřejmě obecně, ale u svatebního líčení se jím řiďte opravdu důsledně. Zaměřte se především na volbu kvalitního make-upu, který budete nanášet uvážlivě a jen v tenoučké vrstvě.  Cílem je vypadat svěže a krásně, ne zmalovaně a uměle.  

Pudr ano, ale s rozvahou. Je-li vaše pleť mastná a obáváte se, že by si vás hosté po chvíli začali plést s disco koulí, začněte správnou péčí ještě před nanášením make-upu. Dobře zvolené oil control serum, krém a báze udělají zázraky, a vy se vyhnete zbytečným závějím pudru. 

TIP: Vyzkoušejte blotovací papírky, kterými snadno odsajete přebytečný maz bez poškození make-upu.

Při výběru barev se řiďte podtónem pleti.Proč je to tak důležité? Jednoduše proto, že když máte na tváři (ale i vlasech nebo na oblečení) barvy, které si nerozumí s podtónem vaší pleti, budete působit unaveně a trochu ztrhaně – a to rozhodně nechcete. Podtóny pleti dělíme na teplé, chladné a neutrální. 

bride-1355473_640

Náš tip:

Nechte se nalíčit v Douglas

Zaujaly vás aktuální trendy, ale nechcete se ve svůj velký den líčit sama? Objednejte se na službu „Svatební líčení“ do své oblíbené prodejny Douglas. Balíček zahrnuje kromě líčení naostro i zkoušku předem. Během ní s  make-up artistkou detailně proberete, jak by měl look vypadat, a zároveň vám dá doporučení, jak se o pleť starat několik týdnů před svatbou, abyste u oltáře vypadala dokonale a make-up dobře držel. Více informací naleznete v rezervačním systému na rezervace.douglas.cz.