NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Dřevité tóny: pánské vůně podzimu

dřevité tóny: pánské vůně podzimu

 

Jak voní podzim? Spadaným listím, mlhami, deštěm a lesem? Pro všechny milovníky podzimního počasí a jeho vůně jsme připravili přehled oblíbených pánských parfémů s dřevitými tóny, tak typickými právě pro nadcházející roční období.

 
Acqua-di-Gio-Absolu
 

Acqua di Gio Absolu, Giorgio Armani

Zcela nový nádech dostává klasická vůně Acqua di Giò díky výrazným dřevitým a vodním tónům. Seznamte se s Acqua di Giò Absolu, pánskou parfémovou vodou, v jejímž srdci najdete například levanduli a geránium. Ty perfektně doplňují tóny grepu či bergamotu.

Y Eau de Parfum, Yves Saint Laurent

Základ této parfémové vody tvoří smyslné tóny ambrového dřeva umně kombinované s kadidlem a tonka fazolemi. Ovocný nádech dodává vůně zeleného jablka, šalvěj, jalovec a máta. Mužnost umocňují tóny kakostu. Tento parfém ocení muži, kteří hledí vstříc zítřkům, rádi čelí výzvám a posouvají své hranice.

Y-Eau-de-Parfum
 
Fahrenheit-Eau-de-Toilette
 

Fahrenheit Eau de Toilette, Dior

Jedinečný parfém pro jedinečného muže – společné mají kreativitu a charakter. Tato toaletní voda je výrazná díky unikátnímu spojení zdánlivě neslučitelných vůní sicilské mandarinky, fialky a dřevitých podtónů. Hodí se pro muže, kteří si cení svobodu a nebojí se plnit si sny.

Boss Bottled, Hugo Boss

Tato nadčasová parfémová voda přináší vonnou kompozici jablka a bergamotu podtrženou tóny černého pepře. Kouřový dotek s koženými podtóny pak vůni dodávají tóny vetiveru a pižma kombinované s olivovým dřevem v srdci parfému. Vůně Boss Bottled je intenzivní a rafinovaná, stejně jako její nositel.

Boss-Bottled
 
1-Million
 

1 Million, Paco Rabanne

Nevšední dřevitě-kořenitá vůně v ještě nevšednějším flakonu zlaté cihličky je určená úspěšným mužům milujícím luxus a aktivní život. Základem této toaletní vody jsou tóny ambry a kůže, v srdci se snoubí skořice s růží, to vše zakončené šťavnatou mandarinkou a svěží mátou. Ideální kombinace pro každodenní nošení.