NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Dozvuky léta: Udržte si opálení co nejdéle

dozvuky léta: udržte si opálení co nejdéle

 

Chcete si i s pomalu přicházejícím podzimem zachovat krásně bronzovou pokožku? Klíčem je správná péče. Poradíme vám, jak výdrž letního opálení prodloužit co nejvíc.

 
alex-azabache-MDLZbKtor2s-unsplash
 

Hydratace

Hydratace je naprostým základem, pokud chcete mít krásnou pokožku. A v případě opálení to platí dvojnásob. Pokud bude vaše kůže trpět dehydratací, projeví se to jejím sesycháním a šupinatěním kůže. Důsledkem je pak nerovnoměrné opálení. Hydratujte proto důsledně zvenku i zevnitř! Používejte hydratační tělová mléka, pleťové krémy nebo masky. A nezapomínejte na dodržování pitného režimu.

 

Peeling

Nebojte se peelingu! Zbaví vás suchých šupinek a připraví pokožku na následnou hydrataci a výživu. Sáhněte ovšem po jeho jemné variantě!

 

Výživa

Kromě hydratace si vaše pokožka zaslouží po létě i pořádnou dávku výživy. Lehčí textury vyměňte za trochu hutnější, případně sáhněte po olejích. Kůže bude krásně hebká a hladká. A právě na takovém typu pokožky opálení vynikne nejvíc.

 

Samoopalování

Pokud chcete svému opálení přece jen maličko pomoct, není nic jednoduššího, než si přizvat na pomoc samoopalovací přípravky.