NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Douglas testuje: Lancôme Idôle

DOUGLAS_testuje

LANCÔME IDÔLE EAU DE PARFUM

Jaká je vůně, která se skrývá v nejtenčím flakonu na světě? Zjistěte to s námi. Tentokrát jsme testovali nový přírůstek značky Lancôme, parfémovou vodu Idôle. Nadchla nás?

lancome_1

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Idôle se řadí mezi květinové vůně a přináší čistou chyprovou vůni, jejímž základem je dubový mech, s tóny růže a opojného jasmínového květu. Hlavu parfémové vody tvoří esence bergamotu, v srdci najdete kromě zmíněné růže a jasmínu také růžovou vodu a pro základ byla použitá hřejivá vanilka, cedrové dřevo a pačuli.

Jedná se o unikátní vůni stvořenou ženami pro ženy – silné, úspěšné, nezávislé, mající své sny. Podtrhuje ženskost, krásu a sílu každé své nositelky.

lancome_2

JAKÁ JE PARFÉMOVÁ VODA LANCÔME IDÔLE?

Květinová, jemná a decentní, ale přesto „nepřehlédnutelná“, tak bych shrnula své dojmy z parfémové vody Idôle. Je z vás cítit, ale zároveň není pro ostatní vlezlá, jako občas některé parfémy bávají.

Výdrž je velmi slušná – i za pár hodin víte, že jste se ráno navoněly,– ale pro lepší pocit jsem ji aplikovala ještě odpoledne před odchodem z práce. A protože mám ve zvyku stříkat si parfém lehce do vlasů, ráno jsem se s touto příjemnou vůní i probouzela.

Přestože osobně preferuji spíš svěžejší a živější parfémy, Lancôme Idôle na mě rozhodně udělala velmi příznivý dojem a ráda se k ní vrátím. Jedná se o ideální parfém na nadcházející léto, takže pokud milujete jemné květinové vůně, rozhodně byste ji měly vyzkoušet. Skvělou zprávou je, že ji seženete v různých velikostech, už od 25 ml, což je ideální jak na první seznámení, tak i na cestování.

Pozitivní dojem pak už jen završil nádherný tenký flakon laděný do růžových barev, který v sobě snoubí elegantní design s užitečnou praktičností. Jedinou chybičkou na kráse je fakt, že s flakonem právě kvůli jeho tenkému tvaru musíte zacházet opatrně, ale to je tak jediný drobný nedostatek, jinak je Lancôme Idôle velmi slibným překvapením.

idole-ingredients-jasmin

JASMÍN

Jemný jasmín zvýrazňuje přirozenost vůně.

idole-ingredients-rose-1

RŮŽE

Růže se získávají udržitelným způsobem a jsou pěstované přímo pro tuto jedinečnou vůni.

idole-ingredients-chypre-accord-1

AKORDY CHYPRE

Elegantní chyprová vůně dodává pocit komfortu.

OBJEVTE VŠECHNY VŮNĚ Z KOLEKCE IDÔLE

idole_family
                                                                                                                                                       NAKOUPIT                                                                     NAKOUPIT                                                                     NAKOUPIT              

A JAK VŮNI HODNOTÍ OSTATNÍ?

recenze