NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Douglas testuje: Lancôme Advanced Génifique

DOUGLAS_testuje

Lancôme Advanced Génifique

Je ikonické pleťové sérum Advanced Génifique od francouzské značky Lancôme opravdu takový zázrak, jak jeho výrobce tvrdí? Podívali jsme se mu na zoubek, testovali ho a nyní vám přinášíme naše dojmy.

unnamed-5

Základní informace o séru:

Advanced Génifique obsahuje komplex 7 patentovaných pre- a probiotických extraktů, které pleti dodávají důležité esenciální látky a podporují kožní mikrobiom. A co to vlastně je? Jedná se o živý ekosystém mikroorganismů, který se nachází uvnitř naší pokožky. Pokud bude mikrobiom či také jinak řečeno kožní mikroflóra silná a zdravá, projeví se to na vaší pleti – bude prozářená, pevná a hladká. Z obsažených látek je ještě potřeba zmínit kyselinu hyaluronovou, jež pokožku hydratuje, a velmi oblíbený a prospěšný vitamin C ve stabilní formě CG, která umí zlepšit kvalitu i tón pleti.


Patentované složení

probiotics_310x264qotPY0bvyjCi3

7 PRE- A PROBIOTICKÝCH ČÁSTIC

Unikátní komplex látek, který dodává pleti potřebnou výživu a je nezbytný pro silný a zdravý kožní mikrobiom.

hyaluronic_310x264cFRAAlXo2k0Ci

KYSELINA HYALURONOVÁ

Její molekuly dokáží zadržet až 1000x více vody v porovnání s vlastní hmotností, a tím zanechají pleť hydratovanou a hebkou.

cgvitamin_310x264EKZUHVPIdfg6g

VITAMÍN CG

Stabilní forma vitamínu C, která je známá svojí vlastnotí zlepšit kvalitu pleti a jejího tónu.


genifique_results_487x278_CZ1DAy0wMxFp6Km

Jaké výsledky vám přinese používání pleťového séra?

Zázračné účinky

Na základě klinického hodnocení na 34 ženách v období 8 týdnů Lancôme přichází s velmi ambiciózním slibem.

269274VEOrnEUMQw2Db

Již při prvním použití je pleť více posílená a obnova pleti je až 2x rychlejší.

269274-1jWW4YBf7sL55T

Po 7 dnech působí zdravějším a mladistvějším vzhledem.

lancome-advanced-genifique-serum-za-lice-50ml

Po jednom balení + 52% projasnění pleti, - 46% viditelnost vrásek.


Kde je pravda?

Nebudeme vás napínat, odpověď na otázku položenou v úvodu článku je jedno velké ANO. Pleťové sérum Advanced Génifique je skvělé a umí dostát slibům i očekávání svých uživatelek. Je ovšem potřeba dodržet 30denní kúru a aplikovat ho ráno i večer. Nanáší se na vyčištěnou pokožku a pak by měl následovat váš běžný pleťový krém. Tenhle postup jsem poctivě dodržovala a po pár dnech jsem byla odměněná prvními viditelnými (!) výsledky.

První, čeho jsem si všimla, byla projasněnost, ten rozdíl byl opravdu znát. Normálně mám bohužel spíš mdlou pleť, ale už po pár aplikacích i po ránu zářila. Dokonce i pod očima! Úplně nejvíc jsem změnu pocítila na stavu svého obličeje ráno po probuzení. Ráda spím na břiše nebo na boku, což znamená, že se vzbudím a na jedné půlce obličeje mám otlačeniny a vypadám tak nějak „zmuchlaně“. Asi po týdnu používání Advanced Génifique tohle otlačení od polštáře téměř zmizelo! Stejně tak jsou méně viditelné vrásky na čele a kolem rtů. Pleť je zářivá, pružnější a hladší, až mě to samotnou překvapilo. A to jsem ještě nezmínila krásné, luxusně vypadají balení a praktickou pipetu, která vám nadávkuje správné množství séra.

Zatím jsem nenašla jediné minus. Snad jen to, že si na séru a jeho účincích vypěstujete „závislost “ a budete nutně potřebovat další balení.

Pokud hledáte pečující produkt s prokazatelnými účinky, který pleť oživí, zregeneruje a bude efektivně bojovat s jejím stárnutím, doporučuji sáhnout po Lancôme Advanced Génifique.


Zákaznice napsaly:

recenze_1
recenze_2