NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Douglas testuje: Clinique Moisture Surge

DOUGLAS_testuje

CLINIQUE MOISTURE SURGE

V tomto díle testování jsme se podívali na zoubek hydratačnímu krému na obličej Moisture Surge od značky Clinique. Opravdu dokáže pleť hydratovat na 100 hodin? Zjistěte to s námi.

základní informace o krému

Stejně jako všechny produkty této značky, i Moisture Surge je bez parfemace a nezpůsobuje alergie. Pokožku osvěžuje a hydratuje, a to už 3 vteřiny po použití a pyšní se výdrží až 100 hodin. Díky obsahu bio fermentu z aloe vera a kyseliny hyaluronové působí nejen proti ztrátě hydratace, ale zároveň jí předcházet. S tím pomáhá exkluzivní technologie Auto-Replenishing, jež využívá vlastností aktivované vody z aloe vera a kofeinu. Ty totiž vzájemným působením pomáhají uzamknout hydrataci uvnitř pleti a vytvořit tak zdroj vody pro opakovanou hydrataci.

Klíčové složky

cl_prod_83690_1200x1500_6

Kyselina hyaluronová nabíjí pleť hydratací, čímž okamžitě zajistí její svěží a mladistvější vzhled.

cl_prod_83690_1200x1500_7

Aktivovaná voda z aloe vera: čistá voda je obohacena o výtažek z listů aloe vera a následně je nabitá o pozitivní a negativní ionty.

cl_prod_83690_1200x1500_6ux3nmm7WVx8Sz

Vitamíny C a E dodávají antioxidační ochranu před vysoušením pokožky.

Jaký je krém Moisture Surge?

Produkty od Clinique mám ráda a používám je, ale s Moisture Surge jsem se dosud nesetkala. Na základě svých zkušeností s touto značkou jsem od krému měla velká očekávání. Splnila se? Nebudu vás napínat. Ano, splnila! Ani Moisture Surge mou důvěrou v Clinique neotřásl, naopak ji ještě posílil.

Pleť je po použití opravdu hydratovaná a svěží, při srovnání s mým běžným pleťovým krémem je rozdíl na první pohled viditelný. Jestli hydratace vydrží těch deklarovaných 100 hodin, netuším, protože jsem krém používala ráno i večer. Čekat víc než čtyři dny na výsledek by moje psychika nezvládla :-D

Co ale teď v létě opravdu oceňuji, je absence olejů ve složení. Díky tomu se po něm pokožka nemastí, což je v těchto horkých dnech skutečně velká záchrana, zejména pokud máte sklony k pocení (hlavně na čele) jako já. Skvělé je také to, že vám postačí jen malé množství krému, takže vám i malé balení vydrží velmi dlouho.

Sečteno a podtrženo, Moisture Surge je skvělý krém, který pokožku velmi důkladně hydratuje a nemastí ji. Skvěle se proto hodí na nadcházející léto a dovolené. Pokud ho chcete jen vyzkoušet, oceníte malé 15ml balení, které jsem používala já a které se perfektně hodí na cestování nalehko.

IMG-6273
moisture_surge_proscons