OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Douglas Slimming Cream: hubnutí díky krému?

Douglas Slimming Cream

Hubnutí díky krému?


Zhubnout a zpevnit jen díky správnému krému? Vyzkoušeli jsme pro vás Body Focus Contouring Cream z kolekce Douglas Collection. A víte co? Funguje!

sliming

Taková nijak velká zelená tuba, poměrně nenápadná, v regálu byste ji mohla snadno přehlédnout. To by ale byla velká chyba. Pokud totiž chcete zatočit s celulitidou a zpevnit povolenou kůži, je pro vás Body Focus Contouring Cream to pravé. 

Krém obsahuje kofein, extrakt z rohovníku a bambucké máslo. Má takovou normální, skoro až obyčejnou texturu, na první pohled byste do něj určitě neřekli, že by to měl být nějaký zázrak. Tuba je ale zakončená masážní hlavicí, která ve spojení s krémem zaručuje jedinečný výsledek. 

Použití je jednoduché. Nejprve otočíte hlavicí do pozice On a následně na problémové místo, kterým mohou být boky, bříško, stehna, hýždě, nebo i povolená zadní strana paží, nanesete dostatečné množství přípravku. Otočíte znovu hlavicí, do pozice Off, a masírujete oblast do té doby, než se krém vstřebá. Případný zbytek, který se do pokožky nevcucnul, vmasírujte klasicky rukama. Stačí aplikovat dvakrát denně - ráno a večer. 

Zní to příliš jednoduše, aby to mělo nějaký efekt? Asi se budete divit, ale přesto se výsledky poměrně brzy dostaví. Já krém vyzkoušela na bříško, které už po dvou dětech přeci jen není v nejlepší kondici. Současně s přípravkem jsem začala i více posilovat, to je pravda, ale se cvičením jsem to nijak nepřeháněla, takže bych mu nějaké extra výsledky nepřikládala. Každopádně kůže na břiše byla asi po měsíci používání opravdu pevnější. Dokonce jsem si naměřila o centimetr méně.