NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Douglas představuje: Perricone MD

Douglas představuje: Perricone MD


Čas nezastavíme. Ale co kdyby bylo možné stárnout s grácií a zdravě? Právě z této myšlenky vychází kosmetika Perricone MD založená v roce 1997 dermatologem a nutričním specialistou Dr. Nicholasem Perricone. Seznamte se se značkou Perricone MD a poznejte, v čem tkví tajemství zdravého stárnutí.

Dr. Nicholas Perricone je světově uznávaným odborníkem na zdravé stárnutí. Tvrdí, že špatná výživa, stres, sluneční záření a neodborná péče o pleť způsobují její předčasné stárnutí. Filozofie jeho kosmetické značky tedy staví na protizánětlivé stravě jako je kuře, losos, ovesné vločky či čerstvá zelenina, dalším krokem jsou výživové doplňky pro kontrolu příjmu antioxidantů a konečně pokročilá péče o pleť, která podporuje její zdravý vzhled a bojuje s viditelnými známkami stárnutí. Perricone MD se opírá o tři pilíře, jimiž jsou účinné ingredience, patentované postupy a viditelné výsledky.

020213

Cold Plasma Plus+

Toto koncentrované sérum a obličej účinně působí hned proti devíti nejviditelnějším znakům stárnutí pleti. Dejte sbohem začervenání, nejednotnému tónu či diskoloraci, zvětšeným pórům, jemným linkám i vráskám, mdlému vzhledu, ztrátě pevnosti a nejednotné textuře pleti.

Vitamin C Ester

Silné, ale přesto jemné a šetrné rozjasňující sérum pomáhá zvyšovat jas pleti a postupně také minimalizovat vznik tmavých skvrn a dalších barevných nejednotností. Kromě toho také pokožku vyhlazuje a obnovuje její texturu. Bonusem je příjemná bylino-citrusová vůně. Hodí se také jako pomocník pro vyhlazení vějířkovitých a vertikálních vrásek kolem rtů.

1065973_3
339089

No Makeup Foundation Serum

Jak už název trochu napovídá, jedná se o makeupové sérum, se kterým dosáhnete polomatného finiše. Struktura je tekutá a umožňuje vrstvitelné krytí. Snadno se vstřebává, omezuje tmavé skvrny a minimalizuje nejednotný tón pleti, který při dlouhodobém používání postupně sjednocuje.

No Makeup Blush

Gelovo-krémovou konzistencí s lehkou texturou se vyznačuje tvářenka z dílny Perricone MD. Snadno se nanáší, projasní váš vzhled a na tvářích vykouzlí zdravý, přirozeně růžový nádech. Nejedná se ale jen o zkrášlovadlo. Díky obsahu aktivních látek o pleť také pečuje – redukuje změny barevnosti a pomáhá zbavit se mdlého vzhledu.

339118