NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Douglas Home Spa: Kouzlo domácí relaxace

Douglas home spa: kouzlo domácí relaxace

 

Pracujete z domova a nutně už se potřebujete odreagovat a udělat si hezkou chvilku jen pro sebe? Vsaďte na kouzelnou moc domácích lázní! S řadou Douglas Home Spa si vytvoříte relaxační lázeňskou atmosféru i ve vaší koupelně.

 
Douglas-collection-home-spa-body-scrubs-ingredients-Original-File-1-_kompr
 

Relaxace, načerpání energie, zklidnění, harmonizace… to je to, co nyní potřebuje většina z nás. Představujeme vám řadu Douglas Home Spa pro domácí relaxaci, díky které si můžete wellness procedury dopřát i v pohodlí svého domova. Produkty jsou inspirované legendárními beauty tradicemi z celého světa. Představují dokonalou kombinaci éterických a vonných olejů s přírodními ingrediencemi, které zklidní a uvolní vaši mysl, tělo i duši. Tři nejoblíbenější řady – Seathalasso, Harmony of Ayurveda a Spirit of Asia – doplnily dvě novinky – řada Joy of Light a Mystery of Hammam, všechny v krásných nových obalech a s inovovaným složením.

V jednotlivých řadách najdete sprchové gely a pěny, pěnivé kuličky do koupele, tělový peeling, tělový sprej, krém na ruce, tělové mléko a difuzér nebo svíčku pro dokonalé navození relaxační atmosféry. Díky vylepšeným obalům navíc snadno rozeznáte produkty, které je potřeba smýt (například tělové peelingy) – podle jasné, syté barvy obalu, od produktů, které už na pokožce zůstávají, typicky tělové krémy nebo krémy na ruce. Ty jsou vyvedené v pastelových barvách.

Nechte se unést do harmonického světa domácího wellness. A na jaké řady se můžete těšit?

 

 

HARMONY OF AYURVEDA

Oranžovou řadu Harmony of Ayurveda snadno rozpoznáte díky smyslné vůni broskví, manga, jasmínu a pižma, která evokuje dálnou Indii.

ajurveda
 
joy-of-life
 

JOY OF LIGHT

Pro žlutou energizující řadu Joy of Light je typická vůně směsice citrusů, zeleného čaje a dřeva.

MYSTERY OF HAMMAM

Vůní s orientálním nádechem se vyznačuje růžová řada Mystery of Hammam. Kombinuje v sobě opojnou směs růží, šafránu a santalového dřeva.

Mystery-of-Hammam
 
Seathalasso
 

SEATHALASSO

Tyrkysová povzbuzující a revitalizační řada Seathalasso se vyznačuje vůní jasmínu a šeříku v kombinaci s pomerančovým květem s bílým pižmem a cedrovými podtóny.

SPIRIT OF ASIA

Do srdce Asie vás přenese zelená zklidňující řada Spirit of Asia, jejíž vůně je tvořená kombinací svěžího zeleného čaje a kumarinu s jasmínem a bergamotem.

Spirit-of-Asia