V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Detox nejen pro vaši pleť

detox nejen pro vaši pleť

 

Se začátkem nového roku se tradičně pojí různá předsevzetí. Často mezi ně patří detox – ať už stravovací nebo v posledních letech třeba digitální. A co takový kosmetický detox? Šli byste do něj? A teď nemyslíme, že byste se vzdali na nějakou dobu veškeré kosmetiky. Máme na mysli spíš vyzkoušení detoxikačních produktů. Vybrali jsme pro vás 4, které byste si neměli nechat ujít. Seznamte se.

 
Anti-Pollution-Detoxifying-Shampoo
 

Anti Pollution Detoxifying Shampoo, Diego dalla Palma

I vlasy občas potřebují pořádný detox. Své o tom ví italská značka Diego dalla Palma, a proto přichází s detoxikačním carbone šamponem, který obsahuje aktivní černé uhlí. Vlasy šetrně a zároveň hloubkově čistí, odstraňuje stopy městského znečištění, vyživuje je a zároveň také regeneruje pokožku hlavy. Je vhodný hlavně pro vlasy s mastnými kořínky a suchými konečky a nejvíc ho ocení ti, kteří žijí ve městě a každý den se setkávají se znečištěným ovzduším.

Green Tea Detox Face Scrub, Teaology

Čisticí peeling je určený pro všechny typy pleti, kterou detoxikuje a hydratuje. Díky čajovým lístkům a mikrokrystalkům cukru má také zklidňující účinky. Kombinace extraktu ze zeleného čaje s obsahem antioxidantů a vzácných olejů poskytne vaší pleti vyživení a rozjasnění. Pokožku stačí masírovat po dobu 1 minuty.

Green-Tea-Detox-Face-Scrub
 
 
Detox-Hydra-Mist
 

Detox Hydra Mist+, Grown Alchemist

Hydratační detoxikační sprej na obličej brání vaši pokožku před nepříznivými vlivy modrého záření. A to není všechno! Díky kombinaci aktivního Phyto-Peptidu-1, Tri-hyaluron komplexu a Anti-Blue Light komplexu pomáhá vyhlazovat vrásky a zároveň pleti poskytuje potřebnou hydrataci. Ideální použití je ráno po vyčištění pleti. Nanést ji ale můžete i kdykoliv během dne na make-up, což oceníte zejména při pobytu v klimatizovaném prostředí.

Detox Capsule Mask, Douglas

Pětiminutová detoxikační maska spolehlivě odstraňuje nečistoty a bojuje tak proti unavenému a bledému vzhledu pokožky. Pleť je po použití zklidněná a stres odplavený. Díky svému kompaktnímu jednorázovému balení je tato maska ideálním parťákem na cesty.

Detox-Capsule-Mask