Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Den ve znamení růží

Den ve znamení růží

Růže symbolizuje půvab, mládí, lásku či ženskost. Motivy růží se objevují v módě, existují růžové limonády a samotná růže pronikla dokonce jako ingredience i do kosmetiky. Seznamte se s produkty inspirovanými královnou květin.

Douglas-Collection-Essential-RoseLine-GentleToner-Web-Rendition

Delicate Rose Gentle Toner, Douglas

Tento jemný toner jemně, rychle a efektivně odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu. Díky svému obsahu 96,5 % přírodních složek se skvěle hodí pro všechny typy pleti. Obsahuje vzácnou vodou z damašské růže, která pozitivně působí na pleť. Má zklidňující účinek a pokožku hydratuje, zvláčňuje a dodává jí pružnost.

Rose Body Soap, Mario Badescu

Dopřejte si omlazující dotek díky tělovému mýdlu s obsahem květinové směsi růžového oleje a růžové vody. Při použití se rozpíná do lehké pěny. Pokožka je při pravidelném používání hydratovaná, měkká a provoněná nejsladším nádechem omamné růže. Hodí se pro všechny typy pleti.

Skincare-product-mariobadescu-single-rose-body-soap-roses-0323-Web-Rendition
068609UkNuEVS46ajHE

La Vie Est Belle En Rose, Lancôme

Toaletní voda La vie est belle En Rose vás oblékne do svěží květinové vůně a doslova vám nasadí růžové brýle. Tóny růže a pivoňky se mísí s bergamotem a červenými plody a dohromady tvoří oblíbenou vůni s dotekem léta a štěstí. To vše v elegantním ikonickém flakonu, jenž zdobí růžová stužka jakožto křídla symbolizující svobodu.