SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Darujte k letošním Vánocům výjimečnost

DARUJTE LETOŠNÍ ROK K VÁNOCŮM VÝJIMEČNOST

Nechte se inspirovat! Vaši nejbližší si zaslouží něco výjimečného. Obdarujte je o letošních svátcích nejoblíbenějšími produkty od značky Lancôme v krásném limitovaném svátečním balení.

Tento rok přichází značka Lancôme s vánočními sety, na kterých pracoval francouzský umělec Richard Orlinski. Sety zdobí růžově zlatá, zlatá nebo stříbrná růže a dělá z každého jednoho vánočního setu výjimečný kousek.

Značka Lancôme navíc podpojuje krásu s udržitelností. Veškeré vánoční sety jsou 100% bez plastů a recyklovatelné.

main_banner_blog

visual_1znY4YdLAtKXB9

DARUJTE ŠTĚSTÍ

Nepřehlédněte vánoční sety s ikonickou vůní od Lancôme - La vie est belle. La vie est belle je vůně štěstí, které v ženách vzbuzuje nejen kvůli své myšlence žít život na plno, ale také kvůli omamné vůni kosatce, vanilky a pačuli, která výdrží po celý den. 

1049663
1042016

DARUJTE MLADISTVÝ VZHLED

Řady Rénergie a Advanced Génifique jsou tajnou zbraní značky Lancôme v oblasti anti-agingu a boji proti stárnutí pleti. Objevte bestsellery z těch dvou řad v krásných dárkových kazetách, které obsahují celodenní rituál péče o pleť.

1049689
1041214
visual_2G4cM1MzoWH6Ok

visual_3YWlpSzP77kYZZ

DARUJTE SMYSLNÝ POHLED

Kvalitní řasenku ocení každá žena. Řasenky značky Lancôme jsou vaší trefou do černého! Dlouhotrvající výdrž a okamžitý efekt vám zajistí ikonická Hypnôse nebo velmi úspěšná Lash Idôle. Objevte je v krásném vánočním balení.

1046724
1046723