NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Dárkové sady pro ženy a muže

dárkové sady pro muže a ženy

 

Vánoce se kvapem blíží a vám ještě chybí posledních pár dárků, ale inspirace se nedostavuje? Neklesejte na mysli, v našem vánočním speciálu vám tentokrát představíme velmi oblíbené kosmetické dárky – sady pro muže i ženy.

 
macwuz13naVDwGLY
 

Proč jsou tak oblíbené? Většinou je to díky jejich krásnému a samozřejmě také cenově výhodnému balení. Jejich velkou výhodou je i univerzálnost. Například u tělové kosmetiky nemusíte nutně detailně znát potřeby obdarovaného. Díky tomu si můžete některou ze sad koupit takzvaně pro strýčka Příhodu. Odpadá tak stres z toho, že na Štědrý den zjistíte, že vám nějaký dárek chybí. Stačí sáhnout do svých zásob a problém elegantně vyřešíte.

 

Dárkové sady líčení

Dekorativní kosmetika nabízí opravdu nepřeberné množství nádherných sad nebo vánočních limitovaných edicí. Vybírat můžete mezi sety na líčení očí, které většinou obsahují řasenku a linky nebo odličovač, různá balení rtěnek či lesků a samozřejmostí jsou i paletky očních stínů.

Exception-Eyes-Set

Objevte všechny dárkové sady líčení zde.

 

Dárkové sady parfémů

Parfémem potěšíte bez rozdílu ženy i muže. A co teprve když jsou v dárkových baleních, třeba s menším flakonem, deodorantem nebo tělovým krémem stejné vůně navíc. Když sáhnete po oblíbeném parfému toho, pro koho sadu kupujete, rozhodně nešlápnete vedle.

la-vie-est-belle6rhcQESabY0DM

Objevte dámské dárkové sady parfémů zde.

Objevte pánské dárkové sady parfémů zde.

 

Dárkové sady péče o pleť a tělo

Mýdla, tělové krémy, deodoranty, pěny do koupele a sprchové gely, krémy na ruce i obličej. To je jen krátký výčet toho, čím můžete potěšit své blízké v oblasti pečující tělové i pleťové kosmetiky. V případě té druhé se ujistěte, že znáte přesně potřeby pleti obdarované(ho).

men-set

Objevte dámské dárkové sady péče o pleť a tělo zde.

Objevte pánské dárkové sady péče o pleť a tělo zde.