NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

DÁMSKÁ & PÁNSKÁ SKINCARE

DÁMSKÁ & PÁNSKÁ SKINCARE

Že je péče o pleť jen ženskou záležitostí? Ani náhodou! I muži by měli své pokožce věnovat náležitou pozornost, pokud chtějí, aby vypadala dobře i zdravě. Pleť mužů a žen je rozdílná, a proto vyžaduje i rozdílnou péči.

Skincare-beautyvisual-male-men-portrait-creme-unlimited-Web-RenditionwpaGVnEy83w9v

Ženská pokožka je oproti té mužské citlivější, tenčí, jemnější a má spíše sklony k vysoušení. Proto by mezi základní výbavu měl patřit opravdu pořádně hydratační krém. Dalšími nepostradatelnými kousky jsou kvalitní odličovací a čisticí produkty – a to nejen kvůli make-upu. Skvělým pomocníkem je také tonikum, které pokožce umožní vzít si z následného pleťového krému co nejvíce živin. Obecně platí, že všechny produkty je potřeba vybírat s ohledem na typ vaší pleti.

Skincare-beautyvisual-male-men-portrait-creme-unlimited-Web-Rendition

Věřte tomu, nebo ne, ale i „silnější pohlaví“ trápí problémy s pletí jako je akné, citlivost nebo její stárnutí. Kvůli aktivnějším mazovým žlázám muži častěji trpí na problematickou pleť, a proto by měli používat co nejméně mastný, a zároveň skvěle hydratační krém. Specifikem je samozřejmě holení vousů, které představuje pro pokožku pořádnou zátěž. Proto by v žádné mužské koupelně neměla chybět pěna či gel na holení a voda po holení, které jeho následky zmírní. A samozřejmě již zmíněný hydratační krém.