NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Co sledovat letos na podzim: seriály

Co sledovat letos na podzim: seriály

Přinášíme vám další dávku podzimní kulturní inspirace, tentokrát na téma seriály. Jaké z nich by neměly uniknout vaší pozornosti? Představíme vám novinky i osvědčenou klasiku. Jejich společným jmenovatelem je to, že vám zpříjemní dlouhé podzimní a zimní večery. Jste připraveni?

room-ge55dbe0d2_1920

Emily v Paříži

Nádherná Paříž a ztřeštěná Američanka. Tuhle slibnou kombinaci přináší oblíbený seriál Emily v Paříži. Jde o příjemnou romantickou oddechovku, která vás sice po intelektuální stránce nikterak neobohatí, za to vám ale bezpečně pomůže zahnat podzimní chmury. Milým bonusem je délka jednoho dílu okolo 30 minut a fakt, že je k dispozici i druhá série.

Koruna

Pokud vás zajímá život britské královské rodiny a zejména nedávno zesnulé královny Alžběty II., neměli byste minout seriál Koruna. Kromě vlády královny a jejího osobního života můžete sledovat také všechny významné události druhé poloviny 20. století.

Rod Draka

Tenhle seriál byl dlouho očekávaný především příznivci Hry o trůny. Rod Draka ji časově předchází o 200 let a zaměřuje se na dramatické příběhy rodu Targaryenů. Těšte se na statečné rytíře, nebezpečné draky, zákeřné intriky a nekončící boje o moc. Aktuálně je ke zhlédnutí osm dílů z celkových deseti, další vychází vždy v pondělí. Pokud vám to nestačí, můžete se (opět) vrhnout na osm sezón Hry o trůny, do jara máte o program vystaráno.

Schodiště

Máte rádi atmosférické, líně plynoucí detektivky šmrncnuté rodinným dramatem, v němž každá postava skrývá svého kostlivce? Pak si zapište na svůj seznam seriál Schodiště s Colinem Firthem v hlavní roli. Jedná se o příběh inspirovaný skutečnými událostmi, který sleduje osudy rodiny spisovatele Michaela Petersona. Ten je obžalovaný z vraždy své ženy Kathleen a vy se jen můžete dohadovat, zda je vrahem, nebo ne, a jak to celé doopravdy bylo. Obrázek si můžete následně doplnit i díky stejnojmennému dokumentárnímu seriálu, který o celé kauze natáčeli přímo s Michaelem Petersonem francouzští filmaři.