V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Co dělat? Rozmazlovat se!

co dělat?
rozmazlovat se!

 

Trávíte teď většinu času doma? Využijte ho příjemně a věnujte se svým blízkým i sami sobě. Dopřejte si to, na co běžně nemáte kapacitu – čtěte, hrajte si s dětmi, ukliďte si, a hlavně se rozmazlujte.

 
girl-3141766_1920UXpAQHJUqR5aL
 

Přemýšlíte, jak naložit s volným časem, kterého najednou máte víc než dost? Pro psychickou pohodu je důležité zachovat si určitě denní režim, zůstat aktivní, a hlavně nepodléhat šířící se negativním zprávám. Jak na to? Přestaňte celý den po očku sledovat zprávy a tiskové konference, a místo toho si zvedněte náladu hraním s dětmi, pohodovým filmem, který máte už dlouho na seznamu, ale ještě jste se k němu nedostali. Nebo sáhněte po knize, kterou kvůli její tloušťce už delší dobu odkládáte. Nynější situace nám všem umožní zpomalit a věnovat se věcem, které běžně odsouváme. Mezi ně patří i péče sama o sebe. To, že nechodíte ven, neznamená, že na svůj vzhled máte rezignovat. A co pro sebe zvládnete udělat i v pohodlí domova?  

Pedikúra a manikúra

Péči o nehty zvládnete hravě sami. Stačí základní vybavení a pár rad, jak na to. Nedávno jsme vám představili 8 jednoduchých kroků domácí pedikúry pro nohy jako v bavlnce. Připomeňte si je.

Masky

Vlasy, rty, obličej ruce, nohy… o všechny tyto části svého těla můžete pečovat mimo jiné i prostřednictvím různých masek. Dopřejte jim péči, kterou běžně odbýváte, protože na ni nemáte čas. Co třeba hydratační maska na pleť, regenerační na vlasy a vyživující pro rty, aby byly k zulíbání? Možností je opravdu mnoho. Inspirovat se můžete v našem e-shopu.

Učte se a zlepšujte

Už dlouho chcete dovést k dokonalosti vaše make-upové schopnosti, protřídit si kosmetiku nebo se naučit, jak na kouřové líčení? Právě teď je pro splnění všech podobných přání ta nejlepší doba!

Chybí vám některé kosmetické vybavení, došla vám rtěnka nebo jste nestihli dokoupit parfém? Využijte možnosti nakoupit u nás v e-shopu a doplnit si zásoby.