Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Chytré beauty triky, které šetří čas i peněženku

Šetří čas i peněženku

Chytré beauty triky

Zaspala jste a čeká vás důležitá schůzka? S našimi beauty triky budete vypadat dokonale, i když máte jen minimum času!

 
oci
oblicej
oboci

"Abecední" krémy pro péči, ochranu i sjednocení

Spoustu drahocenného času ušetříte použitím správných výrobků a jejich chytrou kombinací. „Abecední“ krémy jsou jedním z nejlepších řešení, když se ráno nestíháte ani nasnídat. Skvěle nahradí hydratační krém, sluneční ochranu i make-upu a ihned můžete vyrazit.

Ujasněme si však základní rozdíly: BB krémy (blemish balm) jsou ideální pro normální typ pleti, kombinují ochrannou i hydratační péči a dodávají přirozenou barvu. CC krémy (color correction) se zaměřují hlavně na korekci barevných nedokonalostí a mají zelené, fialové nebo žluté podtóny. DD krémy (dynamic do-all) pak spojují výhody BB a CC krémů a kombinují je s péčí proti stárnutí.

Krásné oči jedním tahem

Zaručujeme vám, že perfektně vystínované oči můžete zvládnout jen s jednou tužkou. Pořiďte si takovou, která má na jednom konci světlejší a na druhém tmavší barvu. Začněte světlým odstínem na horním víčku a rozetřete prstem do ztracena. Poté tmavší barvou vykreslete nad horními řasami svůdnou linku. Je to tak snadné, že to zvládnete i v tramvaji na cestě do práce. Pokud dáváte přednost sypkým produktům, rozhodně začněte očními stíny, ať si nezničíte už hotový make-up.

Definujte oblouk během několika sekund

Dosud jste možná podceňovala plný potenciál tužek na obočí. Existují skvělé multifunkční produkty, které jsou schopny vyplnit, vymezit a zvýraznit obočí barvou, voskem a kartáčkem. A můžete s nimi zvládnout mnohem víc: skvěle poslouží i na oční linku (použijte štěteček se šikmou špičkou), nebo aplikujte stín na obočí i na horní oční víčka a barvu rozetřete prstem pro docílení jemného kouřového efektu.

Nejen pro krásné tváře

Není žádnou novinkou, že čerstvý ruměnec osvěží unavenou tvář i po sebenáročnějším večírku. A ještě lepšího výsledku dosáhnete v kombinaci s odpovídající rtěnkou. Nebojte, nebudete potřebovat dovednosti špičkových make-up artistů - potřebujete pouze krémovou tvářenku. Jednoduše použijte prsty a aplikujte barvu na tváře i rty (hitem korálová či růžová).

Nezapomínejte na své tělo

Ano, sprchu můžete vynechat, pokud ráno opravdu spěcháte, ale i v koupelně můžete ušetřit čas bez jakéhokoliv kompromisu. Místo gelu použijte sprchový olej, který má skvělé hydratační i vyživující účinky a ocení ho nejen suchá pokožka. Poté se už nemusíte zdržovat s tělovým mlékem, které občas bývá časově náročné na vstřebání.

Perfektní vlasy vždy a všude

Jak mít skvělý účes, i když počítáte každou sekundu? Sama asi už víte, že suchý šampon je v tuto chvíli vaším nejlepším kamarádem. Přestříkejte hřívu u kořínků, jemně promasírujte a vyčešte. Vlasy budou působit nejen čerstvě, ale šampon jim také dodá objem a texturu, takže už nebudete potřebovat žádné další stylingové produkty.

Ovšem ani tento malý zázrak se nedá používat donekonečna, takže pokud si vlasy opravdu nutně musíte umýt, použijte šampon s kondicionérem, který z nich odstraní mastnotu a zároveň je vyživí. Nebo vyzkoušejte bezoplachovou péči. Nechte kondicionér chvilku působit a mezitím si třeba vyčistěte zuby. Poté vlasy rychle přefoukejte a spleťte do dvou copánků. Jakmile dorazíte do kanceláře, prameny rozpusťte a váš stylově zvlněný účes bude jako od kadeřníka!