OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Chraňte se proti sluníčku

chraňte se proti sluníčku

Léto je konečně tady a s ním dovolené, procházky po rozpáleném městě, koupání, opalování. Síla sluníčka nás bude provázet na každém kroku. A protože je prevence mnohem snazší než náprava škod, které může slunce na vaší pokožce napáchat, pečujte o ni a dostatečně ji chraňte. Pravda je, že i když budete poctivě používat SPF ochranu, přece jen si vaše pokožka (i vlasy) v létě zaslouží speciální péči.

Crosscategory-beautyvisual-nude-lips-woman-hat-062022-Web-Rendition

Klíčem je hydratace a zklidnění. Pokud jste to ještě neudělali, zařaďte do své kosmetické rutiny krém na obličej nebo sérum obohacené o hydratační a zklidňující ingredience k vyrovnání podrážděné a namáhané pleti.

Hydratujte pokožku celého těla. Vhodnou volbou jsou například tělová mléka s panthenolem a glycerinem, které intenzivně zajistí hydrataci a příjemný pocit svěžesti. Navíc během okamžiku zklidní případné podráždění.

Skincare-product-products-on-water-v1-unlimited-Web-Rendition

Léto představuje náročné období nejen pro vaši pokožku, ale i pro vlasy, takže s péčí byste měli myslet i na ně. Obměňte používané vlasové produkty a vsaďte na hydratační šampon a kondicionér s obsahem vyživujícími oleji – třeba kokosovým, jojobovým nebo arganovým – bez sulfátů a parabenů. Pokud chcete vlasům dopřát to nejlepší, sáhněte po speciálních letních řadách, které vlasy chrání proti vysušení i škodlivému vlivu slunečního záření. Užijte si léto naplno!