OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Chraňte se před modrým světlem

chraňte se před modrým světlem

Netflix, Zoom, Facetime, ... To všechno se stalo v posledním roce a půl neoddělitelnou součástí našich životů víc než kdy dřív. Tušili jste ale, že nadměrné vystavení modrému světlu má na svědomí narušení kolagenu v těle, což zapříčiňuje tzv. digitální stárnutí pokožky? Objevte naše (nejen) kosmetické tipy, jak zabránit poškození modrým světlem.

Crosscategory-beautyvisual-digi-age-woman-with-arm-052022-Web-Rendition

·       Možná to bude znít zvláštně, ale používejte opalovací krém i doma. Vaši pokožku totiž chrání nejen před škodlivým UVA a UVB zářením, ale také před poškozením modrým světlem. Postačí klidně i váš běžný denní krém s SPF, jako je třeba L-Carnosine Anti Age Cream SPF30 od Derma Cosmetics. Účinně působí proti vzniku vrásek, a dokonce pomáhá zpomalit proces stárnutí pokožky.

·       Nadměrné vystavení modrému světlu má negativní vliv na kolagen v našem těle. Zlepšit pružnost pokožky a obecně její kondici vám pomohou kolagenové doplňky stravy nebo speciální kosmetické přípravky. Jedním z nich je například regenerační maska na obličej Regenerating Collagen Mask od značky Masterpiece by Simona. Pleť rozjasňuje a hydratuje, sjednocuje její tón a zmírňuje vrásky.

·       Chraňte svou pleť pomocí antioxidantů, například díky séru s vitaminem C, který snižuje produkci volných radikálů a zároveň proti nim působí. Vyzkoušejte Just VITAMIN C 20% Serum od Revoxu obsahující navíc výtažek z aloe vera a extrakt ze zeleného čaje pro zklidnění a výživu pokožky. Sérum má pozitivní vliv na pigmentaci, sjednocuje tón pleti a bojuje se známkami stárnutí.

·       Pokud svůj chytrý telefon téměř nedáte z ruky, nezapomeňte si aktivovat tzv. noční režim. Ten omezí modré světlo a přepne váš displej na příjemnější žluté světlo.