V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Chraňte rty a ruce před zimou

chraňte rty a ruce před zimou

Sychravé počasí s sebou přináší vyšší zátěž na ty části našeho těla, které jsou vystavený nejen chladnu, ale také střídání teplot při přechodu zvenku dovnitř a naopak. Proto je potřeba trochu změnit kosmetickou rutinu, abyste je před zimou ochránili. V dnešním článku vám poradíme, jak pečovat o ruce a rty.

eugene-chystiakov-2H2CoQlwouk-unsplash

Ruce

Jakmile udeří teploty pod nulou, vytahujte rukavice. To je to nejmenší, co můžete pro své ruce udělat – chránit je a udržovat v teple. Taky je to ideální doba na změnu krému. Pokud během roku používáte nějaký lehčí, vyměňte ho za hutnější a výživnější. Předejdete tak případnému vysušení a narušení pokožky rukou. S jeho aplikací nemusíte čekat až na večer před spaním, nebojte se ho používat klidně i několikrát denně. Při mytí rukou nepoužívejte příliš horkou vodu – ta vysušuje – a běžné mýdlo vyměňte za hydratační. Pokud chcete mít opravdu hebké ručky, zařaďte do své kosmetické rutiny jednou za čas také masku na ruce.

Skvělou volbou pro chladné měsíce je krém na ruce Nutrix Royal Mains od Lancôme. Ten obsahuje výživné přírodní látky jako je včelí mateří kašička, vitamin C nebo přírodní oleje a pomáhá obnovit a posílit ochrannou funkci pokožky.

Rty

Jak o své rty pečujete během roku? Používáte balzám? Pokud ne, je ten správný čas to změnit. Většina rtěnek či lesků a dalších produktů rty sice hydratuje a vyživuje, pokud ale chcete mít jistotu, že jim dáváte tu nejlepší péči, sáhněte po poctivých, hutných balzámech. Nejsou tak sexy jako rtěnky, ale vaše rty je rozhodně ocení.

Chcete svým rtům dát ještě něco navíc? Vsaďte na peeling, který odstraní suchou kůži ze rtů, prokrví je, zjemní a připraví na nanesení balzámu nebo lesku. Jako například kompaktní peeling Lip Scrub od Douglas v praktickém tvaru rtěnky pro snadnou aplikaci.