OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Chlorofyl: zelený zázrak pro vaše zdraví i pokožku

chlorofyl: zelený zázrak pro vaše zdraví i pokožku

Když se řekne chlorofyl, většina z nás si pravděpodobně vybaví hodiny přírodopisu či biologie a spojí si ho s fotosyntézou a zelenou barvou rostlin. To ale není všechno! Moderní věda objevila, že chlorofyl je prospěšný i pro lidské tělo a pokožku. Jak?

Skincare-productstill-chlorophyll-biotherm-2-unlimited-Web-Rendition

Chlorofyl je bohatý na vitaminy A, C, E a K, které hrají důležitou roli v tom, aby vaše pleť vypadala zářivě, svěže a mladistvě. Dokáže viditelně snížit výskyt tmavých skvrn, jemných linek a vrásek, které jsou často důsledkem nadměrného vystavování se slunci.

Připisují se mu také čisticí, detoxikační a antioxidační účinky na organismus, právě díky efektu fotosyntézy. Podporuje výrazně lepší zásobování buněk kyslíkem, což působí proti stárnutí zevnitř i zvenčí a zajišťuje zářivou pleť.

Zelený zázrak

Chlorofyl je bohatý na antioxidanty, aminokyseliny, minerály a vitaminy C, A, E a K, které mají detoxikační účinky. Zároveň působí antibakteriálně a protizánětlivě, protože reguluje pH v těle a chrání ho tak před vstřebáváním toxických látek. Tím například napomáhá redukovat záněty pleti.

Díky tomu, že vyrovnává hladinu pH, také zklidňuje centrální nervový systém. Pomáhá tak bojovat se stresem a dodává energii. Podporuje trávicí systém a omezuje chuť na jídlo. Prostě komplexní ochránce vašeho těla i pokožky.

Chlorofyl můžete zařadit do svého jídelníčku v podobě různých doplňků stravy. Nebo vsadit na kosmetické přípravky s jeho obsahem. Jedním z nich je třeba krém na obličej Skin Oxygen Cooling Gel od Biotherm. Pleti přináší hloubkovou hydrataci, rozjasňuje ji a chrání proti negativním vnějším vlivům.