V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Ceramidy – bojovníci proti stárnutí pleti

Ceramidy - bojovníci proti stárnutí pleti

Slyšeli jste už o zázračné síle ceramidů? Jsou přirozenou součástí naší pokožky a pomáhají v boji proti stárnutí. S rostoucím věkem jejich množství ubývá, ale žádný strach, pleti je můžete dopřát v podobě pečujících kosmetických produktů.

Crosscategory-beautyvisual-red-hair-hands-092022-Web-Rendition

Ceramidy tvoří 50 % horní vrstvy naší pokožky a jsou pojítkem, které udržuje buňky pokožky pohromadě, a tím posiluje kožní bariéru. Zároveň pomáhají pokožce udržovat vlhkost a hydrataci, čím ji udržují pružnou, předcházejí jejímu podráždění a především stárnutí.

Výrobky pečující kosmetiky s obsahem ceramidů poskytují pleti hydrataci. Pokožka je díky tomu kypřejší, hladší a pevnější pokožku s méně viditelnými liniemi a vráskami.

Proč je milujeme

  • ♥ posilují a obnovují kožní bariéru
  • ♥ hojí a zvlhčují
  • ♥ pomáhají pokožce udržet hydrataci
  • ♥ zpevňují a vyhlazují pleť, redukují viditelné linie

Ceramidy nejčastěji najdete v pleťových a očních krémech, sérem, kapslích nebo i produktech vlasové péče. Jedním z nich je například denní krém s SPF 30 Ceramide Lift & Firm Day Cream od Elizabeth Arden, který pomáhá zpevnit pleť, hydratovat a minimalizovat viditelnost vrásek. Nebo můžete vyzkoušet omlazující krém A.H.A. & Ceramide Moisturizer z dílny značky Mario Badescu. Pleť rozjasňuje, dodává jí lehkou hydrataci a vyhlazuje jemné linie. Vypadá tak jasnější, zdravější a sjednocená. Třetím do party je krém na obličej Ultimate Glow Cream od One.Two.Free!, značky čisté kosmetiky. Pokožku regeneruje, dodává jí mladší vzhled a redukuje jemné vrásky. Pleť je díky tomu hydratovaná a pružná.

Vyzkoušeli jste už nějaký produkt s obsahem ceramidů?