OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Čas na bronz

Čas na bronz

Dopřejte si letní opálení ještě dlouho po skončení prázdnin. Stačí k tomu správný bronzer. Naučte se s ním čarovat i vy!

cq5dam-web-1280-1280

Se správným bronzerem budete vypadat jako od moře ještě hodně, hodně dlouho

Léto je u konce a naše opálení bude brzy minulostí. Naštěstí existují bronzery, které vám takový look zajistí během pár sekund, takže i když už slunce vystřídají podzimní plískanice, budete pořád vypadat, jako byste se zrovna vrátila od moře. Vyvarujte se základních chyb a budete mít vyhráno. Na co si dát pozor?

Dokonalý odstín

Najít ten správný odstín je základ všeho. Ať už jste od přírody bledule, nebo naopak majitelka olivové pleti, nikdy nepoužívejte bronzer, který je tmavší o více než dva odstíny. Barvu vždy vyzkoušejte na vnitřní straně zápěstí, kde je pokožka nejtenčí a většinou i nejsvětlejší. Tím se přesvědčíte, že produkt půjde rozmazat a splyne s okolní pletí.

- Nejsvětlejším typům padnou světlé bronzery s nádechem růžové či broskvové. Pleti dodají přirozeně opálený tón.

- Majitelky lehce tmavšího typu pleti nejvíc ocení hnědorůžové či cihlové bronzery. Výsledkem měděných odstínů budou chladnější podtóny, broskvových zase teplejší.

- Ženy s olivovou pletí mají štěstí, vypadají opáleně vlastně pořád. Bude na nich proto vypadat skvěle téměř každý odstín bronzeru. Nic nepokazí teplými tóny v barvě mléčné čokolády nebo zapadajícího slunce.

Pořád si nevíte rady? V tom případě není nic jednoduššího než zajít do jedné z parfumerií Douglas a nechat si poradit od tamních kosmetických poradkyň!  

 

Ta pravá textura

S tím, jak se bronzery stávaly čím dál oblíbenějšími, rozšiřovala se i nabídka. A to platí i o spektru textur. Jenže jak poznat, jestli vám bude nejvíc vyhovovat pudr, gel, tyčinka,nebo krém?

Nejklasičtější je právě sypký bronzer v pudru. Snadno ho nanesete a pomocí vrstev vytvoříte čisté či intenzivnější efekty.

Gelové, tyčinkové nebo krémové bronzery umí dokonale rozzářit obličej. Jas vychází jakoby zevnitř, protože se produkt dostane do pleti rovnoměrně. Na suché pokožce vám tyto bronzery skvěle dotvoří přírodní look. A tím, že jsou lesklejší než pudr, zanechají jemný jas bez zaprášeného pocitu.

Tekuté bronzery jsou ideální pro hydratovaný, orosený vzhled. Můžete je použít po nanesení základu, případně i oba produkty smíchat v jeden. A pokud chcete rozzářit nějakou další část těla, je právě tato textura nejlepší. Jednoduše bronzer přimíchejte do tělového mléka a namažte se, kde chcete.

 

Prsty, štětce, houbičky?

Pudrové bronzery nanášejte speciálním štětcem. Měkké štětiny lehce popráší obličej a nezanechají pocit, že jste to s líčením přehnala. Platí, že čím hustší štětec, tím silnější účinek. Pro aplikaci krémových textur používejte prsty. Nezapomeňte, že přípravku není potřeba moc, efekt můžete kdykoliv zesílit další vrstvou. Tekuté bronzery se vám budou nejlépe nanášet houbičkou, protože pleť ihned osuší.

 

cq5dam-web-1280-1280-1 

Jak na to?

A je to tu, je načase vykouzlit si opálený look. Nemějte strach, stačí vám k tomu 4 jednoduché kroky.

1. Pomocí štětce na bronzer naneste přípravek na strany čela.

2. Pomocí konturovacího štětce aplikujte bronzer k ďolíčkům ve tvářích.

3. Štětečkem jemně vykonturujte nos.

4. Použijte štěteček na oční stíny a naneste bronzer i na oční víčka.