V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Byredo: seznamte se!

byredo: seznamte se!

 

Luxus, kvalitní materiály, severský design v kombinaci s indickým vlivem, nadčasovost. To je jen pár slov, která charakterizují švédskou značku parfémů a doplňků Byredo. Seznamte se s ikonickými parfémy, které si získaly srdce lidí po celém světě.

 

Byredo vzniklo v roce 2006 ve Stockholmu, kde ji založil Ben Gorham. Jeho cílem bylo převést vzpomínky a emoce do podoby produktů i zážitků. Nadčasové produkty mají svým uživatelům přinášet dotek exkluzivity a inspirace. Kromě parfémů patří do portfolia Byredo také vlasové produkty, péče o ruce, interiérové parfémy či bytové doplňky. Objevte svět luxusu a zážitků. Objevte Byredo.

Pro Byredo je charakteristický nejen nízký flakon válcovitého tvaru s černým uzávěrem, ale také použití malého množství ingrediencí. Typické je i to, že vůně jsou unisex a nosit je může každý, koho daný parfém osloví. Vybírat můžete z vůní s poetickými názvy jako například Růže ze Země nikoho, Květenství nebo Pomalý tanec. Ponořte se do omamného světa vůní Byredo.

 
Rose-of-No-Man-s-Land-Eau-de-Parfum

Rose of No Man's Land

Tato květinová vůně je inspirovaná skutečným příběhem zdravotních sester zachraňujících životy během první světové války. Vojáci je nazývali růžemi ze Země nikoho. Právě proto najdete v hlavě parfému květy turecké růže snoubící se s růžovým pepřem, doplněné o tóny květu malinovníku, papyrusového dřeva a bílého jantaru.

 

Slow Dance

Opojně nasládlá vůně s nádechem Orientu v sobě umě kombinuje fialku s muškátem v srdci a koňak v hlavě. To vše vycházející ze základu tónů kadidla, vanilky a pačuli. Nadechněte se, nechte se unést zpět do mladých středoškolských let a zatančete si.

Slow-Dance
 
Sundazed

Sundazed

Svěží, citrusová vůně Sundazed evokuje léto, moře, slunce a pláž. Ponořte se do tónů mandarinky a citronu, které hravým způsobem doplňuje esence cukrové vaty a bílé pižmo. V kombinaci s neroli a arabským jasmínem navozuje atmosféru nekonečného léta.

 

Bibliothèque

Parfém pro knihomoly? Proč ne! V dřevité vůni se snoubí tóny fialky, pačuli, pivoňky, kůže, vanilky či broskve. Bibliothèque si zamilovali všichni fanoušci Byredo už v podobě svíčky. A na základě četných žádostí tak vznikla i tolik očekávaná parfémová voda. Zavřete oči, přivoňte si a nechte se unést magickou atmosférou knihovny s vůní knížek a dřevěných polic. Pozor, je to návykové stejně jako čtení knih.

Bibliotheque
 
Gypsy-Water

Gypsy Water

Živelnost a kočovný způsob života byly inspirací pro parfémovou vodu Gypsy Water. Jemnější svěží vůně v sobě kombinuje tóny jehličí borovice a kadidla, odlehčená vanilkou, santalovým dřevem či bergamotem a citronem. Nadechněte se a přeneste se do samého srdce přírody.