OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Bye Bye Dry Scalp

BYE BYE DRY SCALP

Co je nejdůležitějším faktorem pro zdravé a silné vlasy? No přece zdravá vlasová pokožka!

Haircare-beautyvisual-emma-classic-waves-two-0822-Web-Rendition
308867-1

TIP #1

I pokožka hlavy potřebuje peeling. Ten totiž podporuje proces výměny kožních buněk a pomáhá zbavit se šupinek kůže. Vyzkoušejte například Fusio Scrub Apaisant od Kérastase. Hodí se pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky, i té citlivé. Peeling vlasovou pokožku hydratuje, zklidňuje ji a vyrovnává produkci mazu.

994993

TIP #2

Obnovte rovnováhu vlasové pokožky pomocí vlasového séra. Má zklidňující a protizánětlivé účinky a působí proti vysušování. Vlasové sérum Revitalizing Fortifying Serum For The Scalp od Sisley navíc zpomaluje vypadávání vlasů a přispívá k jejich silnějšímu a hustšímu vzhledu. Navíc pokožku zklidňuje.

403918

TIP #3

Zklidněte citlivou nebo svědivou suchou pokožku hlavy pomocí hydratační vlasové péče, která vyživuje vlasy i pokožku. Se suchými a křehkými vlasy si poradí sérum Skinification Hyaluronic Acid Hydrating Scalp Serum Dry Dandruff od Revolution. Podporuje růst vlasů, vyživuje je, hydratuje, zpevňuje a bojuje s roztřepenými konečky.

071819

TIP #4

Multi-peptidové sérum pro hustotu vlasů Multi-Peptide Serum for Hair Density od The Ordinary zlepšuje nejen kvalitu vlasů, ale také posiluje vlasové kořínky pro zdravou pokožku hlavy. Díky speciálním technologiím budou vaše vlasy vypadat hustší, plnější a zdravější.