AŽ 20 % NA VŠE!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Brazilský zázrak Sol de Janeiro

brazilský zázrak sol de janeiro

V Brazílii věří, že každý je tak krásný, jak se cítí. A právě na této filozofii staví i brazilská značka tělové kosmetiky Sol de Janeiro, jejíž produkty jsou naprosto návykové. Vyznačují se omamnými vůněmi i luxusní texturou a najdete v nich přísady bohaté na živiny z amazonského deštného pralesa. Zažijte pozitivní sílu brazilské krásy díky kosmetice Sol de Janeiro.

Crosscategory-product-sol-de-janeiro-single-bom-dia-bright-cream-texture-0423-Web-Rendition1ZZORWsr3Jw5E

Bom Dia Bright Cream

Díky tomuto tělovému krému bude vaše pokožka zářivá, regenerovaná, vyhlazená a dokonale pružná. Směs ovoce AHA zajistí podporu buněk, vitamin C má zase na starosti ochranu proti volným radikálům. Ovoce Cajá podporuje tvorbu kolagenu, extrakt z vrbové kůry se pyšní protizánětlivými vlastnostmi a zároveň zabraňuje zarůstání chloupků. Prostě zázračné ingredience pro zázračné účinky.

Body Cream Bum Bum

Tento tělový krém se rychle vstřebává a pomáhá zpevnit a vyhladit vzhled pokožky celého těla. Ve složení najdete například garanu z amazonských pralesů, jejíž plody jsou známé díky obsahu jedné z nejúčinnějších forem kofeinu. Ta se pyšní úžasnými zpevňujícími účinky. Přestože krém poskytuje pokožce intenzivní výživu, textura je lehká a rychle se vstřebává, aniž by po sobě zanechávala pocit mastnoty. Obsažené kousíčky slídy pak vaši pokožku krásně rozzáří.

Crosscategory-product-sol-de-janeiro-single-bum-bum-cream-turquoise-close-up-0423-Web-Rendition
Crosscategory-product-sol-de-janeiro-groupshot-cream-trio-0423-Web-Rendition

Coco Cabana Cream

Milovnice a milovníci kokosové vůně by měli zbystřit. Tento tělový krém je přesně pro vás! Je totiž obohacený právě o výživný kokosový olej a kvašený cukr. Tyto ingredience dodají neskutečnou hydrataci až na 72 hodin! Kromě toho je pokožka také chráněná před působeným vnějších živlů jako je slunce, vítr, teplo či chlad. Kromě kokosu ucítíte také tóny karamelu, vanilky nebo oblíbených bonbonů marshmallow. Kdo by odolal?

Brazilian Joia Shampoo

V nabídce Sol de Janeiro najdete i péči pro vaše vlasy. Třeba ozdravující šampon bez obsahu sulfátů pro silnou a zdravě zářivou hřívu. Speciální ingredience zajistí, že vlasy jsou silnější, hladší a poradí si i s roztřepenými konečky. Díky obsahu brazilského ořechu budou také dostatečné hydratované. Hodí se pro všechny typy vlasů.

Crosscategory-product-sol-de-janeiro-groupshot-hair-products-turquoise-shower-4x5-0423-Web-Rendition