V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Blýskněte se

blýskněte se

 

Glow neboli rozjasnění je absolutním kosmetickým hitem po celém světě. Září vlasy, rty i tváře, fantazii se meze nekladou. Blýskněte se také! Ale pozor, stále platí i trend přirozené krásy.
Poradíme vám, jak na to.

 
glow
 

Pleť

Zářivá pleť je především zdravá pleť. Pečujte o ni proto pravidelně a poctivě. Ráno i večer se důkladně odličujte, jednou či dvakrát týdně si dopřejte peeling a následnou hydratační či regenerační masku podle typu a potřeb vaší pleti. Používejte krémy a make-up s ochranným UV faktorem. Tím vším své pokožce poskytnete dostatečnou hydrataci a regeneraci, která je základem pro její zdravý a zářivý vzhled. Nebo můžete sáhnout po rozjasňovači či bronzeru ?.

 

Rty a oči

Glow pronikl i do dekorativní kosmetiky, kromě zmíněných rozjasňovačů se na této vlně svezly také výrazné třpytivé oční stíny, rtěnky nebo lesky na rty. Chcete být trendy, ale zároveň dáváte přednost decentnímu líčení? Můžete! Díky lehce zabarveným nebo průsvitným leskům – ať už s třpytkami, nebo bez nich.

 

Nehty

Neholdujete výraznému make-upu? Nechte zazářit své nehty. Buďte nenápadně rafinovaná díky perleťovým odstínům odrážejícím letní slunce, nebo dráždivě odvážná s výraznými třpytkami. Nebo zkuste kombinaci obou. Letní nehty mohou být víc než hravé.

 

Pokožka

Není opalování vaší oblíbenou činností, přesto chcete na letní party zazářit?  Zkuste tělové mléko s třpytkami. Budete hvězdou večera ?.