POUZE DNES 30 % NA VYBRANÉ ZNAČKY - Lancôme, YSL, Prada, Valentino, Armani a další.

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Black Friday tipy: Vůně

black friday tipy: vůně

Nákupní šílenství zvané Black Friday se blíží a ani my u toho nebudeme chybět! Za speciální ceny u nás najdete pestré množství parfémů a pečující i dekorativní kosmetiky, stačí si vybrat. Pokud si nevíte rady, rádi vám pomůžeme. Dnes přinášíme tipy na vůně.

Fragrances-product-black-room-back-light-unbranded-unlimited-Web-Rendition

Chystáte se využít této čím dál oblíbenější nákupní události? A víte, jak vznikla? Black Friday je původně americký „svátek“, který každý rok připadá na čtvrtý listopadový pátek. Vyznačuje se velmi výraznými slevami napříč odvětvími. Odkazuje na události z roku 1929, kdy v návaznosti na krach newyorské burzy – tzv. Černý pátek – museli obchodníci nabízet své zboží a služby za zlomek ceny, aby získali alespoň nějaké náklady zpět. Od 60. let se zároveň jedná o označení dne, kdy se v rámci předvánočních nákupů dostávají tržby obchodů z červených do černých čísel.

A nyní už slíbené nákupní tipy na vůně – jednu pro ženy a jednu pro muže.

Black Opium, Yves Saint Laurent

Provokativní, smyslná a silně ženská. Tak by se dala charakterizovat parfémová voda Black Opium. Snoubí se v ní tóny černé kávy s hřejivou vanilkou, výrazným jasmínem a nezaměnitelným cedrem. Dohromady vytvářejí opojnou mystickou vůni, která je oděna do typického černého flakonu s třpytkami a růžovými detaily.

Phantom, Paco Rabanne

Tato pánská toaletní voda vás okouzlí hned na první pohled svým naprosto netradičním flakonem ve tvaru robota. Je futuristická i tradiční zároveň. Kombinace svěžího citronu, dřevité vanilky a omamné levandule dělá z Phantomu jedinečný aromatický parfém s nádechem sebevědomí, luxusu a odvahy.